консультація для дорослих
пн-пт: 8:30-15:30

консультація для дітей
пн-пт: 8:30-15:30

госпіталізація
для дітей

вул. Братиславська, 5а,
м. Київ, 02166

Завантаження Події

Головна « Всі Події

  • Це подія пройшло.

Фахова школа “Ішемічна хвороба серця: діагностика, лікування, профілактика”

29.11.2023 12:50 - 17:00

Шановні колеги,

Інститут серця МОЗ України і Національний університет охорони здоров’я України імені П.Л. Шупика запрошують Вас взяти участь у фаховій школі „Ішемічна хвороба серця: діагностика, лікування, профілактика», яка відбудеться 29 листопада 2023 року. Тематика школи охоплює сучасні аспекти ведення пацієнтів з ІХС, зокрема, ролі корекції факторів ризику, визначення потреби в коронарографії і вибору методу реваскуляризації, базової та протиішемічної фармакотерапії, особливості ведення пацієнтів після ендоваскулярних втручань. В рамках заходу будуть висвітлені основні положення узгоджених європейських настанов з діагностики та лікування гострих коронарних синдромів, а також американських настанов зі стабільної ІХС 2023 року. Лекторами є провідні експерти ДУ «Інститут серця МОЗ України», кафедр НУОЗ України імені П.Л. Шупика, ННЦ «Інститут кардіології, клінічної та регенеративної медицини імені М.Д. Стражеска» НАМН України, Івано-Франківського національного медичного університету. Програма школи додається.

 

Школа відбудеться в очному форматі, участь можна взяти лише за умови попередньої реєстрації та підтвердження участі організаторами. Кількість учасників обмежена! Для участі в школі та з метою планування наступних очних освітніх заходів ДУ «Інститут серця МОЗ України» просимо заповнити реєстраційну форму за посиланням:

https://forms.gle/VPcSfkFPLUMUg2oVA

Усі учасники, які успішно пройдуть тестування за підсумками школи, отримають сертифікат БПР (10 балів). Доступ для заповнення форми тестування слухачів буде оприлюднено під час заходу.

Бажаємо успіхів у Вашому безперервному професійному розвитку!

З найкращими побажаннями,

Генеральний директор ДУ «Інститут серця МОЗ України» член-кореспондент НАМН України професор Б. Тодуров

Завідувач кафедри функціональної діагностики НУОЗ України імені П.Л. Шупика професор О.Жарінов

 

ПРОГРАМА

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Деталі

Дата:
29.11.2023
Час:
12:50 - 17:00
Подія Категорія:

Організатори

ДУ “Інститут серця МОЗ України””
Національний університет охорони здоров’я України ім. П.Л.Шупика
Кафедра кардіохірургії, рентгенендоваскулярних та екстракорпоральних технологій Національного університету охорони здоровя України імені П.Л. Шупика
Всеукраїнська асоціація фахівців з аритмології і електрофізіології серця

Місце проведення

Конференц-хол “Космополіт”, м. Київ, вул. Вадима Гетьмана, 6
Right Menu Icon