консультація для дорослих
пн-пт: 8:30-15:30

консультація для дітей
пн-пт: 8:30-15:30

госпіталізація
для дітей

вул. Братиславська, 5а,
м. Київ, 02166

Комплексне гінекологічне обстеження


В Інституті Серця у разі необхідності можна пройти комплексне гінекологічне обстеження з можливістю проведення малих хірургічних втручань.

Акушери-гінекологи проводять консультативний прийом, виконують лікарські маніпуляції, а також амбулаторні оперативні втручання. Оснащення кабінету гінеколога орієнтоване на забезпечення пацієнткам різної вікової категорії максимального комфорту при проведенні діагностики і лікування всіх захворювань жіночих статевих органів.

Наявність сучасної відеокольпоскопії дозволяє здійснити ранню діагностику захворювань шийки матки (основа профілактики розвитку злоякісних пухлинних процесів) та прицільну біопсію з можливістю проведення ефективного лікування. Також проводиться відеокольпоскопія, гістероскопія, взяття мазків та біопсійного матеріалу, ультразвукова діагностика органів малого тазу на апараті Toshiba SSA-790A APLIO XG.

 Гістероскопія – дослідження порожнини матки за допомогою оптичної системи, що вводиться через піхву в шийку і порожнину матки.

Залежно від стану слизової оболонки матки проводять:

  1. Біопсію (взяття шматочка тканини для дослідження)
  2. Видалення новоутворень (наприклад, поліпа),
  3. Припікання кровоточивих судин та інші.

 Переваги гістероскопії:

Крім того, використання сучасного ультразвукового апарату Toshiba SSA-790A APLIO XG з можливістю доплерометрії дозволяє діагностувати і диференціювати як органічні, так і функціональні порушення органів статевої сфери у гінекології.

Надається весь спектр послуг у сфері здоров’я жінки, в тому числі і медичний супровід найбільш відповідальних періодів життя:

В Інституті Серця можливе спостереження, діагностика та лікування наступних порушень роботи жіночих статевих органів:

Застосовується комплексний підхід і розробляються індивідуальні програми з відновлення та підтримання здоров’я жінки:Right Menu Icon