консультація для дорослих
пн-пт: 8:30-15:30

консультація для дітей
пн-пт: 8:30-15:30

госпіталізація
для дітей

вул. Братиславська, 5а,
м. Київ, 02166

Анестезіологічне відділення
Анестезіолог – це лікар, який забезпечує безпеку вашого життя при проведенні будь-якого оперативного втручання. Лікарі анестезіологічного відділення Інституту Серця проходили спеціалізацію у провідних клініках Німеччини, США, Австралії. Вони постійно вдосконалюють свій професійний рівень, відвідуючи різноманітні конференції по актуальним питанням анестезії, як в Україні, так і за кордоном. У відділенні працюють лікарі, котрі мають вищу кваліфікаційну категорію та лікарі зі ступенем доктор медичних наук.

Основні завдання відділенняСучасне обладнання та технології
  • забезпечити безпеку оперативного втручання;
  • забезпечити адекватне знеболення пацієнта і попередити стресові реакції, викликані оперативним втручанням;
  • попередити можливі ускладнення, а при їх виникненні максимально якісно і швидко їх виправити.

Будь-яка операція, процедура або обстеження можуть бути проведені в Інституті Серця без болю і неприємних відчуттів.

Знеболення здійснюється з використанням  найсучаснішого обладнання і сучасних лікарських засобів під постійним контролем за всіма життєво важливими системами організму. Відділення анестезіології укомплектоване найсучаснішою наркозно-дихальною апаратурою провідних закордонних фірм, яка робить анестезію зручною, безпечною і адекватною.

В розпорядженні лікарів нашого відділення знаходяться сучасні системи моніторингу, які відповідають міжнародним стандартам анестезіології, дозволяють визначати глибину анестезії, адекватність мозкового кровообігу, функціональний стан легень, серця та інших життєво важливих органів і систем.

Інфузомати, перфузори і дозатори провідних західних фірм дозволяють досягти більш плавного перебігу анестезії, створити комфортні умови для роботи хірургів. Зменшити кількість препаратів для наркозу, що у свою чергу, скорочує час пробудження пацієнтів після закінчення операції.

Нами розроблені і впроваджені у практику сучасні технології анестезії, які дають можливість проводити операції без застосування компонентів донорської крові як у дорослих так і у дітей (мінімальна вага пацієнта, проведеного по «безкровному» методу – 2,8 кг).

Відділення анестезіології є клінічною базою кафедри анестезіології та інтенсивної терапії Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика, що дозволяє залучати до процесу лікування професорів і викладачів кафедри, проводити наукову роботу з удосконалення методик знеболення та впроваджувати провідні методи анестезії.

 
Right Menu Icon