консультація для дорослих
пн-пт: 8:30-15:30

консультація для дітей
пн-пт: 8:30-15:30

госпіталізація
для дітей

вул. Братиславська, 5а,
м. Київ, 02166

Відділення клініко-діагностичної лабораторії
Клініко-діагностична лабораторія – діагностичний підрозділ Інституту Серця, який забезпечує лабораторний моніторинг під час проведення оперативних втручань, проводить лабораторні дослідження для пацієнтів консультативно-діагностичних відділень для дорослих та дітей, стаціонарних відділень Інституту Серця, а також санітарно-бактеріологічні дослідження об’єктів навколишнього середовища.

Вимірювання в лабораторії проводяться згідно методик, затверджених наказами МОЗ України, методичних рекомендацій, інформаційних листів, інструкцій до наборів реагентів.

Клініко-діагностична лабораторія проводить дослідження клінічного матеріалу за наступними напрямами:

  1. Відділ загальноклінічних та гематологічних досліджень.
  2. Відділ клінічної біохімії з відділенням з вивчення проблем гемостазу.
  3. Відділ клінічної імуно-серології.
  4. Відділ клінічної мікробіології та антимікробної терапії.

Основні принципи роботи клініко-діагностичної лабораторії: якість, терміновість, безперервність.

Якість: забезпечується оснащенням лабораторії високотехнологічним обладнанням, використанням якісних реагентів та витратних матеріалів провідних виробників світу, системою внутрішнього контролю якості, з використанням атестованих контрольних матеріалів, професіоналізмом персоналу. Клініко-діагностична лабораторія Інституту Серця зареєстрована в міжнародній програмі зовнішньої оцінки якості лабораторних досліджень RIQAS (Великобританія) за напрямами: гематологія, клінічна хімія, коагуляція, ліпіди, кардіомаркери, гази крові) за № 181050.

Терміновість: лабораторія обладнана повним комплексом сучасного лабораторного обладнання для вирішення поставлених завдань на сучасному, високотехнологічному рівні в найкоротші терміни.

Безперервність: лабораторія працює цілодобово, виконуючи лабораторні дослідження в режимі non-stop.Right Menu Icon