консультація для дорослих
пн-пт: 8:30-15:30

консультація для дітей
пн-пт: 8:30-15:30

госпіталізація
для дітей

вул. Братиславська, 5а,
м. Київ, 02166

Стаціонарне відділення: сервіс та комфорт
Ми зробили все, щоб лікування та одужання в наших палатах стало для вас максимально швидким, затишним та комфортним. При розробці та створенні відділення за взірець ми взяли стандарти облаштування кращих лікувальних закладів Європи. В нашому відділенні все продумано до кожної дрібниці.

Розташування

Інститут Серця розташований в парковій зоні. Сосновий ліс, доріжки і лавочки, зелені газони з квітами є частиною терапії для пацієнтів. Стаціонарне відділення знаходиться далеко від шумних доріг і вулиць, але при цьому має зручне паркування та транспортну розв’язку неподалік.

Палати

Стаціонар має одномісні та двомісні палати. Кожна палата обладнана кнопкою виклику. Сучасний дизайн інтер’єру, затишна атмосфера, смачне та якісне харчування, позитивний настрій — все це заради швидкого одужання наших пацієнтів.

Піклування та догляд

Наш медичний персонал забезпечує цілодобове піклування та індивідуальний підхід до хворих. Ви можете бути впевнені, що завдяки уважному ставленню, небайдужості до кожного пацієнта, й одужання приходить швидше! Ми робимо все для цього.
Right Menu Icon