Поставити питання
facebook youtube instagram
Поставити питання

Відділення лікування госторого коронарного синдрому та інфаркту міокарда
Відділення лікування гострого коронарного синдрому та інфаркту міокарда було створене в Інституті серця в 2014 році, у зв’язку зі зростанням кількості госпіталізацій пацієнтів з невідкладними кардіологічними станами та активним запровадженням ендоваскулярних методів їх лікування.

Працюючи в режимі “24/7” у тісному зв’язку з координаційними службами швидкої допомоги міста та з іншими відділеннями Інституту Серця, ми забезпечуємо вчасне, безперервне та якісне надання допомоги нашим пацієнтам.

Лікарський штат відділення об’єднує кардіологів та анестезіологів-реаніматологів,  які цілодобово забезпечують надання лікувальної допомоги при таких захворюваннях та станах:

  • гострий коронарний синдром (нестабільна стенокардія та гострий інфаркт міокарда),
  • масивна тромбоемболія легеневої артерії,
  • загрозливі порушення серцевого ритму,
  • ексудативний перикардит з тампонадою серця.

Лікування пацієнтів, які перенесли ангіопластику та стентування коронарних, брахіоцефальних артерій, ендоваскулярне лікування аневризм аорти, септальну алкогольну абляцію при гіпертрофічній кардіоміопатії, імплантацію внутрішньосерцевих оклюдерів та інші ендоваскулярні втручання.

Відділення має апарати штучної вентиляції легень для неінвазивної та повної вентиляції легень, дефібрилятори, пристрої та розхідні матеріали для тимчасової електрокардіостимуляції, портативний апарат УЗД.

У палатах інтенсивного спостереження нашого відділення 18 ліжок. Кожне ліжко обладнане монітором спостереження вітальних функцій пацієнта.


Right Menu Icon