Поставити питання
facebook youtube instagram
Поставити питання

Відбулася ХІІІ конференція «Дні аритмології в Києві»

19-11-2021
Тематика конференції охопила найсучасніші аспекти інтервенційної аритмології та медикаментозного лікування серцевих аритмій. У перший день найбільшу увагу було приділено складним аспектам ведення пацієнтів з фібриляцією передсердь. Другий день форуму був присвячений показанням для імплантації кардіостимуляторів з позиції європейських рекомендацій 2021 року.

Онлайн-вебінар «Сучасні аспекти профілактики тромбозів та емболій»

01-07-2021
Мета тригодинного багатопрофільного вебінару полягала в ознайомленні лікарів різних спеціальностей iз змінами підходів до стратифікації ризику тромбоемболічних ускладнень та антитромботичної терапії у пацієнтів з серцево-судинними захворюваннями.

IX Конференція «Функціональна діагностика серцево-судинних хвороб»

19-03-2021
Основна мета цієї щорічної конференції полягала в ознайомленні практичних лікарів із сучасними можливостями методів функціональної діагностики, обговоренні стану підготовки методичних та нормативних документів. Для участі у форумі попередньо зареєструвалися більше 2500 лікарів з усіх областей України,

Відбулася XІI конференція «Дні аритмології в Києві»

20-11-2020
Було детально висвітлено аспекти визначення показань до кардіоверсії і катетерного лікування фібриляції та тріпотіння передсердь, ролі модифікації традиційних факторів ризику та лікування супутнього цукрового діабету, застосування сучасних антитромботичних засобів з урахуванням наявних коморбідностей. Другою центральною темою форуму стала профілактика життєво небезпечних шлуночкових аритмій.

Конференція «Актуальні питання кардіології і кардіохірургії»

30-10-2020
Мета форуму полягала в ознайомленні лікарів різних спеціальностей з інноваціями у галузі кардіохірургії та інтервенційної кардіології, методів функціональної діагностики та лікування кардіологічних захворювань, впровадженими у клінічну практику протягом останнього року. Конференція стала важливим черговим етапом у співпраці Інституту серця МОЗ України, кафедр Академії та Вільнюського університету (Литва)

Друга онлайн-конференція з серцевої недостатності «Heart Failure Deep Dive» (продовження)

23-24 червня Інститут серця МОЗ України провів другу багатодисциплінарну онлайн-конференцію з діагностики та сучасного лікування серцевої недостатності «Heart Failure Deep Dive». Конференція загалом тривала протягом 11 годин, щодня на зв’язку онлайн були від 900 до 1200 лікарів різних спеціальностей. Провідні кардіологи і кардіохірурги Інституту серця та співробітники кафедр Академії суттєво оновили та доповнили лекційну програму конференції.

Онлайн-конференція з серцевої недостатності «Heart Failure Deep Dive»

10-11 червня відбулася багатодисциплінарна онлайн-конференція з діагностики та сучасного лікування серцевої недостатності. Ініціаторами цього науково-освітнього проекту національного рівня стали співробітники Інституту серця МОЗ України та розташованих на цій клінічній базі кафедр НМАПО імені П. Л. Шупика. Загалом, у конференції-марафоні, який тривав 11 годин, взяли участь понад 1200 лікарів різних спеціальностей з усіх регіонів України.

Конференція «Функціональна діагностика серцево-судинних хвороб»

03-06-2020
Основна мета конференції полягала в ознайомленні практичних лікарів із сучасними можливостями методів функціональної діагностики, обговоренні стану підготовки методичних та нормативних документів. Для участі в конференції попередньо зареєструвалися більше 1200 лікарів з усіх областей України, у тому числі завідувачі та представники профільних кафедр, експерти з функціональної діагностики.

Вебінар з антикоагулянтної терапії

28-04-2020
28 квітня відбувся вебінар проф. О.Й. Жарінова – зав. кафедри функціональної діагностики НМАПО ім. П.Л.Шупика, лікар-аритмолог ДУ “Інститут серця МОЗ України” – «Місце варфарину в лікуванні фібриляції передсердь з позиції сучасних рекомендацій». У вебінарі, організованому за підтримки компанії Оріон, взяли участь близько 250 лікарів різних спеціальностей з різних регіонів України.

Вебінар з амбулаторного моніторування

24-04-2020
У рамках дистанційного циклу ТУ «Амбулаторне моніторування ЕКГ» 24 квітня відбувся міжкафедральний вебінар, організований кафедрою функціональної діагностики спільно з профільною кафедрою Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького.

1 2 3 8


Right Menu Icon