Поліклінічно-консультативне відділення


Відділення має найсучасніше обладнання для діагностики захворювань серцево-судинної системи та екстракардіальних патологій у новонароджених та дітей.

Сучасне ультразвукове обладнання дозволяє отримати чудову якість зображення. Обстеження проводиться на високоспеціалізованих системах ультразвукової діагностики фірми PHILIPS iE33, General Electric ( Vivid iq, Logiq F6). Це дозволяє з високою точністю та в найкоротші терміни встановити діагноз у відповідності до сучасних європейських та світових стандартів, виявити супутні захворювання, визначити покази до операції та знизити ризик оперативного втручання до мінімуму. 

Окрім стандартної візуалізації камер та клапанів серця (М-режим, В-режим), також проводиться оцінка внутрішньосерцевого кровотоку за допомогою імпульсно- і постійно-хвильового допплера в реальному часі.

Деталізація даних, отриманих при проведенні звичайної ехокардіографії, при необхідності доповнюється черезстравохідним (трансезофагеальним) ехокардіографічним дослідженням.

Записатися на консультацію
Понеділок – п’ятниця
з 9:30 до 15:30

+38 (044) 291-61-48

Плановий амбулаторний прийом проводиться для всіх діток без ознак вірусної інфекції, за попереднім записом у визначені дату та час

З собою на консультацію мати

  • свідоцтво про народження дитини
  • документи одного з батьків
  • попередні заключення ЕКГ, ЕхоКГ (при наявності)
  • направлення від кардіолога, педіатра (при наявності)
  • маску, бахіли, пелюшки


Діагностичні послуги


Електрокардіографія

Ехокардіограма вагітних для виявлення внутрішніх вад серця у плода

Ехокардіографія, УЗД серця

Комп’ютерна томографія та променева діагностика

УЗД органів черевної порожнини, щитоподібної залози

Холтерівське моніторування ЕКГ

Черезстравохідна ехокардіографія


Операції

До нас звертаються з діагнозами
Right Menu Icon