консультація для дорослих
пн-пт: 8:30-15:30

консультація для дітей
пн-пт: 8:30-15:30

госпіталізація
для дітей

вул. Братиславська, 5а,
м. Київ, 02166

Для страхових компаній

Київський Центр Серця працює з українськими та міжнародними страховими компаніями. Ми завжди раді розширити нашу співпрацю зі страховими компаніями для того, щоб обслуговувати більшу кількість пацієнтів, що мають страхові плани незалежно від країни їхнього проживання. Київський Центр Серця пройшов сертифікацію якості від BUPA і в даний час знаходиться в процесі міжнародної акредитації QHA Трент.

У нас є спеціальні умови роботи зі страховими та асистинговими компаніями. Ви можете, без сумніву, звертатися до наших менеджерів, щоб дізнатися більше про наші послуги та можливості партнерства.

Якщо Ви – пацієнт зі страховим полісом міжнародної страхової компанії, для полегшення прийому до лікарні ми почнемо працювати над Вашими документами, як тільки Ваша страхова повідомить нам про Ваш поліс і підтвердить покриття. Наш координатор може зателефонувати Вам і Вашій страховій компанії, щоб перевірити основну інформацію, таку як ім’я Вашого роботодавця і вид Вашого покриття. Якщо Ви зацікавились, можете зателефонувати нам за телефоном +380506824229, щоб почати процес прийому до лікарні.

 bupa


Right Menu Icon