Поставити питання
facebook youtube instagram
Поставити питання

ЗМІ про нас

Новини України: хірурги здійснили рекордну кількість трансплантацій за одну ніч

24-11-2021
ТСН
Рекордна кількість трансплантацій за одну ніч – шість пересадок органів. Оперували майже одночасно у 4х клініках Києва і Запоріжжя. А в Інституті серця одночасно пересадили два органи – серце і нирку.

Уже виписують з лікарні! Як почувається дитина, якій вперше пересадили серце в Україні

19-10-2021
Вікна-новини
Життя продовжується. Перша дитина із пересадженим серцем сьогодні поїхала із лікарні додому. Місяць тому Вікна розповідали про історичну операцію, тоді серце пересадили 13-річному хлопцеві. Як проводжали додому щасливу і здорову дитину

Посмертне донорство в Україні та як це допомагає врятувати життя людей

29-09-2021
ТВІЙ ДЕНЬ
Гаврил Ковтун, наш завідувач відділення трансплантації органів, в прямому етері говорив з чарівними ведучими програми про трансплантацію в Україні. Разом з ним у програмі були мами 13-річного Максима і 12-річної Маргарити, яким вперше в Україні днями пересаджені серця

ВПЕРШЕ в Україні пересадили легені дорослому та серце дитині: як пройшов історичний день в медицині

22-09-2021
Вікна-новини
Історичний день для української медицини.
Серце пересадили 13-річному хлопцеві.

Кардіохірург Борис Тодуров, який змушує битися серця

13-08-2021
Сніданок з 1+1
Він врятував тисячі людей, провів складні операції, на які не наважувались інші медики, та першим в Україні пересадив серце. Це кардіохірург Борис Тодуров. Лікар, який дав старт незалежній українській трансплантології. Дивіться його історію про те, як він змушує битися серця. 

Паспорти вакцинації, міжнародні зелені сертифікати і українська довідка про щеплення

14-06-2021
Апостроф TV
Анна Шкандала, лікар-кардіолог Інституту серця відвідала програму HEALTH на каналі Апостроф TV, яка була присвячена темі вакцинації. Поговорили і про те, чи можлива вакцинація осіб із хронічними захворюваннями серця, і про медичні протипоказаня та застереження до проведення щеплень…

Борис Тодуров | «Позаочі»

08-04-2021
Інтер
В гостях у Анастасії Даугулє — відомий кардіохирург Борис Тодуров.
Неймовірно душевне інтерв’ю.

Сьогодні у Львові зустрілись люди, життя яких упродовж року врятувала трансплантація

12-03-2021
lvivadm
До Львова приїхали люди з усієї України, життя яких врятувала трансплантація. Це ті, хто впродовж останнього року отримали донорські органи у міській клінічній лікарні швидкої медичної допомоги Львова, а разом з ними — шанс на повноцінне життя.

Чекав на диво сім років: як донорське серце врятувало життя Сергія з Донеччини

26-02-2021
Сніданок з 1+1
Він 7 років чекав шансу на порятунок. І щодня міг не дочекатися. Адже врятувати його могло лише донорське серце. Це надзвичайно зворушлива історія про те, як біда однієї родини стала можливістю врятувати від втрати іншу.

Історія одного серця. Стосується кожного.

24-02-21
Інтер
І все ж таки, днями механічне серце знайшло свого власника. Кому воно дісталось та як біда однієї родини змогла об’єднати українців? У студії «Стосується кожного» зворушлива історія одного серця і небайдужість до чужої біди.

1 2 3 6


Right Menu Icon