консультація для дорослих
пн-пт: 8:30-15:30

консультація для дітей
пн-пт: 8:30-15:30

госпіталізація
для дітей

вул. Братиславська, 5а,
м. Київ, 02166

Про клініку


Інститут серця – флагман української кардіології та кардіохірургії, де найдосвідченіші лікарі, оснащені найсучаснішою технікою, щодня борються за якісне та довге життя своїх пацієнтів.

Інститут серця був відкритий у Києві у 2007 році. Клініка будувалася за європейськими стандартами та одразу набула статусу одного з найкращих кардіохірургічних закладів країни. Вперше в Україні в стінах однієї клініки зібралися експерти в галузі попередження захворювань та вад серця, діагностики, терапії, хірургії, анестезіології та реабілітації.

Багаторічний досвід нашої команди, індивідуальний підхід до кожного пацієнта у поєднанні з найсучаснішими технологіями і методиками лікування серцево-судинних захворювань – ось чому пацієнти з усієї України та з-за кордону обирають Інститут серця.

Ми лікуємо серцево-судинні захворювання будь-якої складності у дорослих та дітей: аневризма аорти, інфаркти, ішемічна хвороба серця, стенокардія, гіпертонія, вроджені та набуті вади серця.

Наші лікарі  застосовують увесь діапазон класичних і мініінвазивних технік, аби ваші серця були здоровими: стентування коронарних артерій, аорто-коронарне шунтування, протезування клапанів, протезування аорти, імплантація механічного серця, імплантація кардіостимуляторів, трансплантації.

Ми проводимо більше 100 000 діагностичних досліджень серцево-судинної системи на рік.

Щороку у  п’яти сучасних операційних та чотирьох лабораторіях ангіографії  виконується більше  6 000 операцій на серці на рік як відкритим шляхом, так і мініінвазивно, більше 2 000 з яких – зі штучним кровообігом.

В грудні 2019 року командою Інститута серця була успішно виконана перша за 15 років трансплантація серця в Україні

Ми застосовуємо в лікуванні найновітніші технології та найсучасніші дослідження та лікуємо людей у дружній атмосфері та комфортних умовах.

Інститут серця розташований у парковій зоні серед соснового лісу за прикладом кращих світових клінік, адже природа – є частиною терапії та сприяє швидкому одужанню наших пацієнтів. Великий простір спокою і комфорту створено для якісного перебування в клініці.

Інститут серця – досвід та інновації, які дарують життя
Right Menu Icon