консультація для дорослих
пн-пт: 8:30-15:30

консультація для дітей
пн-пт: 8:30-15:30

госпіталізація
для дітей

вул. Братиславська, 5а,
м. Київ, 02166

Ехокардіографія (УЗД серця)


За рік понад 3300, за 10 років – близько 21 5000

Ехокардіографія – метод ультразвукової діагностики, що дозволяє оцінити структуру і функцію серця. Він заснований на уловлюванні відбитих від структур серця ультразвукових хвиль.

Вам пропонується ехокардіографія: трансторакальна, черезстравохідна, стрес-ехокардіографія з фармакологічними пробами, 3D-ехокардіографія, оцінка деформації (Strain) і швидкості деформації (Strain Rate) за допомогою технології Speckle Tracking) на апаратах експерт-класу: Philips Affinity 70G; Toshiba (Artida, Aplio, Xario), General Electric (Vivid S70N, Vivid iq, Vivid i, Logiq F6), Fukuda.

Сучасне устаткування та програмне забезпечення дозволяють отримати чудову якість зображення, що, в свою чергу, визначає нові можливості в оцінці анатомії серця, функції шлуночків, передсердь та клапанного апарату.

Окрім стандартної візуалізації камер та клапанів серця (М-режим, В-режим), також проводиться оцінка внутрішньосерцевого кровотоку за допомогою імпульсно- і постійно-хвильового доплера, кольорового картування; використовуються кількісні методи, вивчення скоротливості міокарду, досліджується асинхронна робота міокарду шлуночків у пацієнтів з ІХС та різноманітними кардіоміопатіями. 

Показання

Окрім цього, існує певна категорія спортсменів, яким необхідно регулярно проходити ЕхоКГ, зокрема важкоатлетам, марафонцям, а також тим, хто займається екстремальними видами спорту та отримує значні навантаження на організм.

Протипоказання відсутні

Як готуватися до ехокардіографії

Ніякої спеціальної підготовки метод не потребує. Перед тим, як робити дослідження, хворий роздягається до пояса, частина грудної клітки змащується спеціальним гелем, лікар розміщує ультразвуковий датчик в різних позиціях.



Right Menu Icon