консультація для дорослих
пн-пт: 8:30-15:30

консультація для дітей
пн-пт: 8:30-15:30

вул. Братиславська, 5а,
м. Київ, 02166

Комплексне офтальмологічне обстеження


У передопераційному періоді пацієнтів клініки з серцево-судинними хворобами дуже важливо виявляти та попереджати можливі ускладнення зі сторони органа зору (гіпертонічна та діабетична ретинопатії, вікова макулодистрофія, глаукома) у кардіохірургічних хворих.

Широкий спектр діагностичних та лікувальних можливостей з використанням сучасної офтальмологічної апаратури провідних виробників дозволяє виявляти захворювання органа зору на ранніх стадіях, контролювати ефективність лікування в динаміці згідно сучасних стандартів.

Проводиться діагностика та лікування таких захворювань, як:

 В нашій клініці можливе комплексне офтальмологічне обстеження на найсучаснішій апаратурі за допомогою кваліфікованих лікарів.

Ми проводимо:

Пріоритетним напрямком роботи офтальмологічного підрозділу є діагностика та лазерне лікування судинної патології очного дна. Діабетична та гіпертонічні ретинопатії, ішемічні нейропатії, ексудативні макулопатії, глаукома – основні інвалідизуючі патології органа зору.

Офтальмологічне обладнання провідних виробників (Zeiss, Reichert, Ocular, Ellex) дозволяє точно за короткий проміжок часу визначати всі параметри ока. Особливістю є безконтактність використовуваних методик.

Комбінований лазер Visulas Trion Combi (Zeiss): мультихвильовий, надсучасний з найкращими параметрами потужності, точністю наведення, найвищою якістю оптики та механіки. «Золотий» стандарт в лікуванні діабетичних та гіпертонічних ретинопатій, ексудативних макулопатій, вторинних катаракт, глаукоми.

Цифрова фундус-камера Visucam 500 (Zeiss): фотодокументація очного дна, діагностика ранніх стадій змін сітківки, що не виявляються офтальмоскопічно, проведення флюоресцентної ангіографії та автофлюоресценції . Метод обов’язковий при діабетичних та гіпертонічних ретинопатіях, визначальний для лазерної коагуляції сітківки.

Оптичний когерентний томограф Cirrus HD-OCT (Zeiss): високоінформативний, неінвазивний метод візуалізації зрізів сітківки та зорового нерву. Використовується як самостійне обстеження при цукровому діабеті, макулодистрофії, глаукомі, нейропатіях, доповнює дані ангіографії ока.

Ультразвуковий сканер EyeCubed (Ellex): візуалізація структур очного яблука з допомогою 4х режимів( В-сканування, біометрія та розрахунок ІОЛ). Максимальна чіткість та деталізація зображення, зберігання, експортування та друк файлів. Абсолютна безпека для пацієнта. Єдиний метод при непрозорих середовищах (катаракта, гемофтальм) для прогнозування об’єму та попереднього результату хірургічного лікування, диференціація видів відшарування сітківки та судинної оболонки, діагностика новоутворень.

Щілинна лампа (Zeiss): біомікроскопія переднього відрізку (рогівки, кон’юнктиви, склери, передньої камери, райдужної оболонки), а також кришталика, скловидного тіла, сітківки (фундускопія з допомогою високодіоптрійної безконтактної лінзи); іридодіагностика.

Аналізатор поля зору (Zeiss): максимально рання та точна діагностика змін полів зору різної етіології, можливість архівування даних та їх аналізу в динаміці.

Пневмотонометр (Reichert) – безконтактне вимірювання внутрішньо очного тиску.

Проектор знаків (Zeiss) – визначення гостроти зору за допомогою набору різних оптотипів, тести на астигматизм, косоокість, дуохромний тест.

Авторефрактометр (Reichert) – одномоментне визначення патології рефракції та кератометрія за лічені секунди.Right Menu Icon