консультація для дорослих
пн-пт: 8:30-15:30

консультація для дітей
пн-пт: 8:30-15:30

госпіталізація
для дітей

вул. Братиславська, 5а,
м. Київ, 02166

Плазмаферез


Плазмаферез – це сучасний метод швидкого та ефективного очищення крові від токсинів (як екзогенних – тих, що надійшли із зовні, так і ендогенних — тих, які утворились у самому організмі внаслідок порушення обміну речовин), який застосовується при лікуванні хвороб різних органів та систем. Іншими словами, це видалення частини плазми крові з організму. Після процедури організм виробляє нові клітини і білки крові, тим самим стимулюючи процеси регенерації.

Для проведення процедури пацієнт підключається до апарата через дві периферичні вени, за допомогою катетера, сполученого з набором магістралей і плазмафільтра. За один сеанс очищається близько 30% від усього об’єму циркулюючої крові. При потребі можливе паралельне введення медикаментів внутрішньовенно. Весь процес виділення плазми і повернення клітин виконується автоматично і безпечно, так як використовуються тільки стерильні набори одноразових матеріалів.

Тривалість процедури становить 1,5-2 години. Під час проведення плазмаферезу пацієнт займає зручне для себе положення, переважно лежачи. Під час процедури можна подрімати або послухати музику. Необхідну кількість процедур визначає лікар, враховуючи вік та стан здоров’я пацієнта. Для повного очищення крові необхідно 3-5 процедур. Сеанси плазмаферезу зазвичай проводять через день. Інколи, у складних випадках, плазмаферез проводять 2-3 дні поспіль.

Показання для плазмаферезу:

Плазмаферез не рекомендується при проблемах:

 

 Right Menu Icon