консультація для дорослих
пн-пт: 8:30-15:30

консультація для дітей
пн-пт: 8:30-15:30

госпіталізація
для дітей

вул. Братиславська, 5а,
м. Київ, 02166

Консультативно-діагностичне поліклінічне відділення для дорослих
Щорічно в консультативно – діагностичному поліклінічному відділенні  проводиться близько 25 000 консультацій пацієнтів зі складною патологією серцево-судинної системи і понад 115 000 діагностичних досліджень.

Відділення оснащене найсучаснішим обладанням для діагностики захворювань серцево-судинної системи, а також екстракардіальної патології.  Це дозволяє з високою точністю та в найкоротші терміни встановити точний діагноз (у відповідності до сучасних європейських стандартів), виявити супутні захворювання, визначити покази до операції та знизити  ризик оперативного втручання до мінімума.  

Відділення має великий досвід консультацій наших фахівців в різних регіонах України (більше 12 000) та клініках м. Києва та Київської області (понад 6 000) з метою консультативної допомоги та відбору хворих для кардіохірургічного лікування. Це дозволяє більш оперативно виявляти хворих із патологією серцево-судинної системи, що потребує оперативного лікування.

Лікарями наукового відділу та консультативно-діагностичного поліклінічного відділення опубліковано більше 300 статей та тез у наукових фахових виданнях України та Європи.

Співробітники відділу є дійсними членами фахових Асоціацій України та Європи та беруть активну участь в щорічних Національних, Європейських та Американських конгресах кардіологів, а також проходять стажування у провідних клініках Європи ( Польща, Хорватія, Латвія, Литва, Германія).


  • 100 000 діагностичних досліджень на рік
  • 25 000 консультацій пацієнтів на рік
  • 68 висококваліфікованих фахівців


Послуги та процедури

Консультативно-діагностичне відділення надає послуги з діагностики, лікування та профілактики серцево-судинних захворювань, поєднуючи багаторічний досвід та унікальну експертизу наших фахівців з сучасними підходами та обладнанням

Електрокардіографія

Ендоскопічні дослідження та операції

Ехокардіографія (УЗД серця)

Моніторування ЕКГ (Холтерівське)

Проби з фізичним навантаженням

Спірографія

УЗД органів черевної порожнини, щитовидної залози, молочних залоз

УЗД судинних захворюваньДо нас звертаються з діагнозами


Вродженні вади серця

Кардіоміопатії різного генезу

Набуті вади серця

Патологія аорти

Патологія серцево-судинної системи у поєднанні з коморбідними станами

Порушення серцевого ритму

Серцева недостатність

Симптоматична і есенціальна артеріальна гіпертензія
Right Menu Icon