консультація для дорослих
пн-пт: 8:30-15:30

консультація для дітей
пн-пт: 8:30-15:30

госпіталізація
для дітей

вул. Братиславська, 5а,
м. Київ, 02166

Електроенцефалографія


Електроенцефалографія з наявністю відеомоніторингу та ритмокардіографії — метод графічної реєстрації біопотенціалів головного  мозку, який дозволяє проаналізувати його стан, наявність уражень тканини головного мозку та їхній характер.

Метод полягає в комп’ютерній  реєстрації й аналізі сумарної біоелектричної активності головного мозку. Він має велике значення при дослідженні хворих з епілепсією, оскільки лише на електроенцефалограмі можна виявити епілептичну активність головного мозку. Даний метод застосовується практично при всіх неврологічних (пухлини головного мозку, судинні захворювання, черепно-мозковій травмі, запальному процесі), психічних і мовних розладах.

Дозволяє вивчити цикл «сон і неспання»,  активність роботи нервової системи при невротичних відхиленнях  та розладах, локалізувати місце ураження, розташування вогнища ураження, оцінити ефективність проведеного лікування, спостерігати за динамікою реабілітаційного процесу. Наші дослідження проводяться на пристрої НЕЙРОКОМ ХАІ — Меdica 19. 

Показання

 Протипоказання

 Викликані потенціали головного мозку

Викликані потенціали головного мозку – сучасний високоінформативний метод дослідження функцій головного мозку, зорового і слухового аналізаторів, який дозволяє здійснювати оцінку та достовірний аналіз  стану та функціональної активності нервових шляхів.

При стимуляції периферичних нервів або у відповідь на стимули (зорові, акустичні, когнітивні, сомато-сенсорні), в корі головного мозку формуються електричні відповіді, що дозволяють оцінити стан пам’яті та запам’ятовування, роботи зорових, слухових шляхів,  контролювати ефективність лікування неврологічних захворювань, давати прогноз розвитку хвороби.

Використання ВП є неоціненним засобом для раннього виявлення та прогнозу неврологічних розладів при різних захворюваннях (інсульт, пухлини головного мозку, наслідки черепно-мозкової травми, розсіяний склероз та ін.).

В середньому дослідження займає від 30 хвилин до години

Як підготуватися до дослідження викликаними потенціалами

В день проведення обстеження необхідно відмінити прийом судинних препаратів і транквілізаторів, оскільки вони можуть спотворити результати обстеження. Не можна використовувати хімічні речовини (наприклад, лак для волосся, гель). Рекомендується добре виспатися в ніч перед дослідженням.Right Menu Icon