консультація для дорослих
пн-пт: 8:30-15:30

консультація для дітей
пн-пт: 8:30-15:30

госпіталізація
для дітей

вул. Братиславська, 5а,
м. Київ, 02166

Моніторування ЕКГ (Холтерівське)


За рік проводиться майже 3 200, за 10 років – близько 19 000

 Інколи звичайне ЕКГ не може виявити симптоми порушень роботи серця. Хвороба може бути «невидима» у звичайному стані, проявлятись лише в певних ситуаціях, наприклад, під час навантаження або сну. Призначення цілодобової реєстрації електрокардіограми під час звичної щоденної активності пацієнта є стандартом у діагностиці порушень роботи серця.

ЕКГ-холтер позбавляє пацієнта необхідності знаходитись в клініці під час діагностики. Моніторування триває від 1 до 5 діб і проводиться на апаратах Diacard, Cardiospy, ABPM, ECG-PRO. Холтер прикріплюють на ременях до тіла пацієнта, у визначених місцях прикріплюють електроди.

Безперервна реєстрація серцевих циклів дозволяє діагностувати порушення ритму і провідності, виявленні їх зв’язку зі скаргами пацієнта, оцінити роботу імплантованих електрокардіостимуляторів (ЕКС) і ефективність медикаментозного лікування.

Показання

 Протипоказань та обмежень для проведення холтерівського моніторинга немає

Як готуватися до холтерівського моніторингу

Все що потрібно від пацієнта під час проведення холтерівського моніторингу ЕКГ –  продовжувати вести звичайний спосіб життя та фіксувати в спеціальний щоденник часи фізичного навантаження, відпочинку, прийому ліків, випадки дискомфорту.

Моніторування триває від 1 до 5 діб.Right Menu Icon