консультація для дорослих
пн-пт: 8:30-15:30

консультація для дітей
пн-пт: 8:30-15:30

госпіталізація
для дітей

вул. Братиславська, 5а,
м. Київ, 02166

Освітній семінар з ЕКГ-діагностики тахіаритмій


20 червня відбувся черговий освітній семінар «ЕКГ-діагностика та ведення пацієнтів з пароксизмальними тахіаритміями», спільно організований Інститутом серця МОЗ України і Національним університетом охорони здоров’я України імені П.Л. Шупика. Семінар було зареєстровано Центром тестування при МОЗ України як захід з безперервного професійного розвитку лікарів, його було проведено в гібридному форматі в лекційній аудиторії кафедри функціональної діагностики. Попередньо для участі зареєструвалося близько 200 лікарів різних спеціальностей.

Учасників семінару привітав генеральний директор Інституту серця МОЗ України член-кореспондент НАМН України професор Б. Тодуров. Він звернув увагу на важливість проблеми аритмій серця в сучасній кардіологічній і кардіохірургічній клініці і наголосив на значенні заходів БПР для підвищення рівня лікарів, дотичних до діагностики та лікування порушень серцевого ритму.

У насичену програму 4-годинного вузькотематичного семінару було включено доповіді з ЕКГ-діагностики і диференціальної діагностики пароксизмальних тахікардій (О.Жарінов, В.Куць, Г.Вережнікова), методів обстеження аритмологічних пацієнтів (Я. Скибчик), катетерного лікування порушень серцевого ритму (Б.Кравчук) та ролі імплантованих пристроїв (О.Грицай, Я. Скибчик).

Традиційно протягом двох днів після заходу учасники мали змогу відповісти на спеціально підготовлені лекторами тести і отримати сертифікат БПР. Повний відеозапис семінару доступний для перегляду на Youtube каналі. Ознайомлення з матеріалами семінару може бути корисним не лише для вдосконалення кардіологів і лікарів з функціональної діагностики, а й для лікарів суміжних спеціальностей, які займаються веденням пацієнтів з порушеннями серцевого ритму.



Right Menu Icon