консультація для дорослих
пн-пт: 8:30-15:30

консультація для дітей
пн-пт: 8:30-15:30

госпіталізація
для дітей

вул. Братиславська, 5а,
м. Київ, 02166

Імуно-серологічний відділ
Імуно-серологічний відділ
має сучасну автоматичну систему з хемілюмінесценцією «Іммулайт 1000» Siemens Medical Solutions Diagnostics ) та напівавтоматичну імуно-ферментну систему «SUNRISE».

Хемілюмінесцентний аналізатор «Immulite1000» має наступні переваги:

• Виконує в автоматичному режимі всі етапи дослідження: від пробопідготовки до отримання результатів, що цілком виключає помилку оператора.

• Метод ферментативно-підсиленної хемілюмінесценції дозволяє добитися високої точності вимірювань. Чутливість цього методу досягає 10 – 9 – 10 – 12. Цей факт грає велику роль при дослідженні показників гормонального стану.

• Має широкий спектр досліджень (можна провести повне обстеження в одному місці):

– гормони тиреоїдної групи

– гормони репродуктивної сфери

– дослідження патології вагітності та плода

– дослідження в діабетології

– діагностика анемій

– діагностика остеопорозу

– онкомаркери

– маркери інфаркту міокарда

– маркери інфекційних захворювань

• Має високу щвидкість, що дає можливість проведення термінових аналізів – отримання першого результату протягом 1 години. Наприклад – визначення тропоніну I (маркера інфаркту міокарда), Д-дімеру (маркер тромбоемболій), тіретропного гормону можливе в турбо-режимі протягом 20 хв.

• Пробірочна технологія дозволяє виконувати не тільки серійні, а і поодинокі дослідження, не набираючи группу пациєнтів.

• Має високу продуктивність – до 200 тестів на годину.

• Працює з малим об”ємом сироватки. Достатньо 200 мкл для дослідження великої кількості параметрів в одній пробі, що дуже важливо в педіатрії. Таким чином, в поєднанні з високою продук-тивністю, широким діапазоном тестів і можливістю проведення термінових аналізі у нас можна за 2-3 години отримати резуль-тат 15-20 параметрів із однієї проби .

Аналізатор «Immulite1000» – це закрита аналітична система, тобто в роботі може використовувати тільки ліцензійні реактиви фірми-виробника, що значно покращує якість проведених досліджень.
Right Menu Icon