консультація для дорослих
пн-пт: 8:30-15:30

консультація для дітей
пн-пт: 8:30-15:30

госпіталізація
для дітей

вул. Братиславська, 5а,
м. Київ, 02166

Завантаження Події

Головна « Всі Події

  • Це подія пройшло.

Фахова школа «Профілактика серцево-судинних захворювань»

02.12.2023 09:50 - 15:10

Шановні колеги,

Інститут серця МОЗ України і Національний університет охорони здоров’я України імені П.Л. Шупика запрошують Вас взяти участь у фаховій школі «Профілактика серцево-судинних захворювань», яка відбудеться в суботу 2 грудня 2023 року. Тематика школи охоплює сучасні аспекти профілактичної кардіології, зокрема, обговорення сучасних методів оцінювання та корекції факторів ризику, скринінгу серцево-судинних хвороб з допомогою ультразвукового дослідження артеріального русла, ехокардіографічної діагностики вад серця, профілактики раптової серцевої смерті, фібриляції передсердь і серцевої недостатності, ведення пацієнтів після ендоваскулярних втручань. Основою для викладення матеріалу школи є узгоджені європейські настанови з кардіоваскулярної профілактики (2021), рекомендації з діагностики та лікування гострих коронарних синдромів, профілактики серцево-судинних хвороб у пацієнтів із цукровим діабетом (2023). Лекторами є провідні експерти ДУ «Інститут серця МОЗ України» та кафедр НУОЗ України імені П.Л. Шупика. Програма школи додається.

Школа відбудеться в очному форматі, участь можна взяти лише за умови попередньої реєстрації та підтвердження участі організаторами. Кількість учасників обмежена. Для участі в школі та з метою планування наступних очних освітніх заходів ДУ «Інститут серця МОЗ України» просимо заповнити реєстраційну форму за посиланням:

https://forms.gle/ZjzH2pfgRPraduqP9

Усі учасники, які успішно пройдуть тестування за підсумками школи, отримають сертифікат БПР (10 балів). Доступ для заповнення форми тестування слухачів буде оприлюднено під час заходу.

Бажаємо успіхів у Вашому безперервному професійному розвитку!

З найкращими побажаннями,
Генеральний директор ДУ «Інститут серця МОЗ України» член-кореспондент НАМН України професор Б. Тодуров
Завідувач кафедри функціональної діагностики НУОЗ України імені П.Л. Шупика професор О.Жарінов

ПРОГРАМА

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Деталі

Дата:
02.12.2023
Час:
09:50 - 15:10
Подія Категорії:
,

Організатори

ДУ “Інститут серця МОЗ України””
Національний університет охорони здоров’я України ім. П.Л.Шупика
Кафедра кардіохірургії, рентгенендоваскулярних та екстракорпоральних технологій Національного університету охорони здоровя України імені П.Л. Шупика
ВГО «Всеукраїнська асоціація фахівців з аритмології і електрофізіології серця»

Місце проведення

м. Київ, вул. Бориспільська, 13, 1-й корпус, 6-й поверх, конференц-зал
Right Menu Icon