консультація для дорослих
пн-пт: 8:30-15:30

консультація для дітей
пн-пт: 8:30-15:30

госпіталізація
для дітей

вул. Братиславська, 5а,
м. Київ, 02166

Візит до Полтави фахівців Інституту серця

24-01-2023

Днями в рамках програми “Здорова Україна” дитяча бригада лікарів Інститут серця МОЗ України – завідувач дитячим кардіохірургічним відділенням кардіохірург Василий Карпенко та завідувачка поліклінічного відділення для дітей лікар-кардіоревматолог Олена Дудко провели консультативний прийом на базі Полтавської обласної клінічної лікарні імені М.В. Скліфосовського.
Було оглянуто 60 дітей з вродженими вадами серця. Надані рекомендації по подальшому спостереженню та лікуванню, деякі дітки скеровані на хірургічну корекцію.
Щира подяка за сприяння в організації виїзної консультації:
Гурській Наталії Миколаївні – завідуюча дитячої поліклініки, Оксаку Миколі Анатолійовичу – головний лікар ОКЛ м. Полтава.

Візит до Полтави мав ще одну важливу місію. Гаврило Ковтун, завідувач Відділення хірургічного лікування патології міокарда і трансплантації органів і тканин людини та Михаил Загрийчук, завідувач Відділу трансплантації нирки та гемодіалізу Інституту серця зустрілись з колективом Полтавської обласної клінічної лікарні – мова звичайно про співробітництво в трансплантації. Проаналізували потенціал і можливості клініки, обговорили подальші кроки!
Ми завжди раді допомогти тим, хто хоче розвивати трансплантологію в своєму регіоні, адже досвід нашого Інституту – один з найбільших в країні!
Дякуємо колегам за плідну зустріч – очікуємо на результати!Right Menu Icon