консультація для дорослих
пн-пт: 8:30-15:30

консультація для дітей
пн-пт: 8:30-15:30

госпіталізація
для дітей

вул. Братиславська, 5а,
м. Київ, 02166

Перші операції Росса в Тернополі

20-03-2024

Продовжується співпраця Інститут серця МОЗ України та Тернопільської обласної клінічної лікарні задля здоровʼя наших кардіопацієнтів.

У відділенні кардіохірургії  кардіохірург Інституту серця професор Олександр Романюк разом з командою провели унікальні операції Росса. Ми розповідали про цю методику у відео з Василем, доблесним воїном ЗСУ, якому корекція таким методом дозволяє жити повним життям і зараз захищати нас та наші кордони.

«З початку цього року ми зробили три таких операції, першу – в грудні минулого. Операція Росса – альтернатива протезуванню аортального клапана механічними протезами. Не потребує пожиттєвого прийому антикоагулянтів, дає повноцінне, якісне життя. Коли наші пацієнти дізнаються про це – то вибирають операцію Росса» – говорить завідувач відділення кардіохірургії та трансплантології Тернопільської обласної клінічної лікарні Володимир Мороз.

“Чудова команда, сповнена ентузіазму, прогресуюча і професіональна. З такими спеціалістами будь-яка складна хірургія, а операція Росса – це технічно складна операція, проходить легко і без ускладнень.” – розповідає професор Олександр Романюк.Right Menu Icon