консультація для дорослих
пн-пт: 8:30-15:30

консультація для дітей
пн-пт: 8:30-15:30

госпіталізація
для дітей

вул. Братиславська, 5а,
м. Київ, 02166

Науково-практична конференція «Реконструктивна хірургія серця» за міжнародною участі

23-10-2015

22-23 жовтня 2015 р. у Києві в Інституті серця МОЗ України під патронатом Міністерства охорони здоров’я України, Асоціації серцево-судинних хірургів України, Університетського Госпіталю м. Женеви (Швейцарія) відбулася міжнародна науково-практична конференція «Реконструктивна хірургія серця». Це наймасштабніший кардіохірургічний конгрес за всю історію незалежної України. До Києва з’їхалися світові світила науки та практичної медицини зі Швейцарії, Німеччини,  Іспанії, ОАЕ, Польщі, Молдови, Грузії, Білорусі.

sait 22-10-15 Міжнародна конференція3

У програмі конференції вперше прозвучали лекції та доповіді відомих зарубіжних  фахівців такого рівня. Були розглянуті питання діагностики, хірургічних і малоінвазивних реконструктивних методів лікування різних вроджених і набутих патологій серця і магістральних судин. Кращі кардіохірурги світу поділися інформацією про новітні наукові та технологічні відкриття в цій сфері.

sait 22-10-15 Міжнародна конференція1

Борис Тодуров показав гостям пацієнта з механічним серцем під час спільного обходу в реанімації. Іноземні фахівці були приємно здивовані рівнем і кількістю операцій. Доповідь Герального директора клініки Бориса Тодурова  з декальцифікації аортальних клапанів також вразила гостей. “Вони такого ще не робили, а у нас вже досвід 60 операцій”- підкреслив Борис Тодуров.

sait 22-10-15 Міжнародна конференція2Right Menu Icon