консультація для дорослих
пн-пт: 8:30-15:30

консультація для дітей
пн-пт: 8:30-15:30

госпіталізація
для дітей

вул. Братиславська, 5а,
м. Київ, 02166

Колектив Інституту серця став лауреатом Медалі ім. Проф. Збігнева Реліги

04-11-2022

З поміж усіх країн, які допомагають у ці нелегкі часи Україні, особливе місце посідає Польща.
4 листопада у польському місті Забже відбувся 30-й Ювілейний Концерт “Серце за Серце”, який був організований Фондом розвитку кардіохірургії ім. Проф. Збігнева Реліги і проходив під почесним патронатом Президента Польщі Анджея Дуди.
В рамках концерту відбулося вручення нагород за особливий внесок у розвиток кардіохірургії. Колектив Інституту серця МОЗ України став лауреатом Медалі ім. Проф. Збігнева Реліги за досягнення у лікуванні кардіохірургічних пацієнтів під час війни. Від імені колективу Інституту медаль отримав завідувач відділення набутих вад серця Ігор Мокрик. Ця нагорода є свідченням міжнародного визнання досягнень Інституту у лікуванні хворих із серцево-судинною патологією.
В свою чергу, Генеральному Директору Фундації, Доктору Яну Сарни, її Креативному Директору, Доктору медичних наук Збігневу Наврату, а також Заступнику Директора, Магістру Лукашу Мусі було вручено Почесні Грамоти від імені Міністра Охорони Здоров’я України Віктора Ляшка. Адже від самого початку війни співробітники Фундації розвитку кардіохірургії надавали потужну медичну і гуманітарну підтримку нашим військовим і цивільним шпиталям, що допомогло врятувати не одне життя.
Наша сила у підтримці і єдності, щиро дякуємо нашим польським колегам.


Right Menu Icon