консультація для дорослих
пн-пт: 8:30-15:30

консультація для дітей
пн-пт: 8:30-15:30

госпіталізація
для дітей

вул. Братиславська, 5а,
м. Київ, 02166

В Інституті серця відбулося урочисте нагородження героїв – воїнів АТО

27-03-2015

23 березня в Інституті серця відбулося урочисте нагородження героїв – воїнів АТО, які нині проходять реабілітацію і лікування після проведених в стінах клініки операцій.
Представники Спілки ветеранів Анголи вручили грамоти та медалі “За оборону рідної держави” чотирьом солдатам.

sait Награжедение7

Також за ратні та трудові заслуги, самопожертву при виконанні службового обов’язку та за безпосередню участь у лікуванні та реабілітації поранених бійців АТО були нагороджені генеральний директор Інституту серця Борис Тодуров та завідуючий відділенням Лікування ішемічної хвороби серця Віктор Шевченко

sait Награжедение13

 

sait Награжедение2

 

sait Награжедение9

“Таке нагородження – сумний привід для радості. Адже ми всі хотіли б жити у мирі, але змушені зі зброєю в руках захищати те, що по праву належить нам – нашу землю. Наша лікарня за весь цей час прийняла і поставила на ноги більше 60 бійців . Благо, вони всі живі і можуть далі планувати своє життя. Крім того, ми з колегами не раз їздили допомагати хлопцям. Те, що ми бачили там – страшно, особливо тепер, в наш час, коли, здавалося б, всі війни залишилися в минулому “, – зазначив Генеральний директор Інституту Серця Борис Тодуров.

sait Награжедение3

 

фото: Елена РастенкоRight Menu Icon