консультація для дорослих
пн-пт: 8:30-15:30

консультація для дітей
пн-пт: 8:30-15:30

госпіталізація
для дітей

вул. Братиславська, 5а,
м. Київ, 02166

Виїзна консультація спеціалістів Інституту серця у м. Білгород-Дністровський

14-07-2022

Сьогодні команда спеціалістів Інституту серця МОЗ України: доросла бригада – кардіохірурги Олексій Поліщук і Олег Зеленчук, лікар-кардіолог, спеціаліст з УЗ діагностики Оксана Островська; і дитяча бригада – кардіохірург Воладимир Вашкеба та лікар-кардіолог, спеціаліст з УЗ діагностики Ольга Шпора  провели виїзну консультацію у м. Білгород-Дністровський.

На базі КНП “Білгород-Дністровська міська багатопрофільна лікарня” була надана високоспеціалізована медична допомога хворим на серцево-судинні захворювання, пацієнтам після операцій на серці, а також дітям віком від 1 місяця до 15 років з вродженими вадами серця. Всі отримали важливі рекомендації, частина пацієнтів зкерована на оперативне втручання.

Візит був реалізован на запрошення Віталія Жнякіна – головного лікаря Білгород-Дністровської міської багатопрофільної лікарні і завдяки співпраці громадського діяча, мецената та керівника ГО “Команда Розвитку Аккерману” Віктора Андрєєнкова, мера міста Білгород-Дністровський – Виталія Граждана – мера Білгород-Дністровського та народного депутата Олександра Ткаченко

Щира подяка за сприяння в організації виїзної консультації всім причетним.Right Menu Icon