консультація для дорослих
пн-пт: 8:30-15:30

консультація для дітей
пн-пт: 8:30-15:30

госпіталізація
для дітей

вул. Братиславська, 5а,
м. Київ, 02166

Візит до сусідньої і дружньої Молдови

28-11-2014

28 листопада відбувся щорічний, традиційний за останні 3 роки, черговий візит до сусідньої і дружньої Молдови.

За два останні роки спостерігається колосальний прогрес в медицині і не тільки.

Через 2 роки дуже багато чого помінялося і все тільки в кращу сторону. Всі відділення капітально відремонтовані, побудовано новий діагностичний та хірургічний корпуси з абсолютно новим і сучасним обладнанням. Новий хірургічний корпус вже зданий і повноцінно виконує свою функцію. Просторі операційні обладнані для проведення будь-яких операцій, в тому числі і кардіохірургічних, є і гібридна операційна. У цьому ж корпусі знаходиться реанімаційний блок європейського рівня.

Брали участь в кардіохірургічної операції в якості глядачів. Спостерігали, як місцеві хірурги блискуче виконали складну пластику мітрального і тристулкового клапанів.

Відповідь на питання, як же все-таки вдається маленькій країні в умовах світової кризи, в такий короткий термін так глобально прогресувати, дуже простий: Молдова давно і наполегливо йшла шляхом європейської інтеграції, вважаючи його єдиним вірним напрямом, ухвалила низку законів про трансплантацію органів і тканин людини і вже сьогодні готові робити пересадки серця. Країни ЄС постійно надають матеріальну підтримку розвитку медицини Молдови у вигляді багатоміліонних грандів на будівництво та закупівлю обладнання для нових корпусів.

28-11-14

28-11-14 2

Ми з радістю поділилися своїм клінічним досвідом в хірургічному лікуванні гострих станів в кардіохірургії, таких як тромбоемболія легеневої артерії та гострий інфаркт міокарда. Домовилися про проведення щорічної кардіохірургічної конференції за участю провідних фахівців України, Молдови, Польщі, Румунії та інших країн.

Загалом візит вийшов дуже насиченим, корисним і позитивним для обох сторін. Наше наукове співробітництво буде зміцнюватися і стрімко розвиватися, адже завжди є чому вчитися один у одного.

 Right Menu Icon