Поставити питання
facebook youtube instagram
Поставити питання

Відтепер в Інституті серця доступна високотехнологічна хірургія підшлункової залози

15-03-2023

Михаил Загрийчук, провідний хірург, завідувач відділом трансплантації нирки та гемодіалізу в Інституті серця, зі своєю командою – молодих талановитих хіругів, нещодавно провели надскладне високотехнологічне хірургічне втручання – виконали одну з найскладніших операцій в хірургії – панкреатодуоденальну резекцію (ПДР або операція Уіпла).

Молода жінка Яна потрапила до нас вже знаючи страшний діагноз, не так давно в неї виявили пухлину підшлункової. Пацієнтка вже зверталась в інші клініки, але з огляду на особливості судинної анатомії та розміри пухлини їй відмовляли. Але тільки не в Інституті серця!
Команда лікарів більше 8 годин оперували пані Яну.
Від магістральних судин відходили буквально по міліметру, складні реконструкції, анастомози – все вдалося, хоча сумнівів і переживань було чимало!

Сьогодні Пані Яну додому приїхала забирати її донечка, ви не уявляєте, як всім  нам було приємно! Попереду у нашої героїні ще довгий шлях боротьби, але зважаючи на гістологію, шансів видужати в неї дуже і дуже багато! Тож бажаємо їй успіхів і здоров’я!

А вам – не хворіти!

Команда Інститут серця МОЗ України:
Михаил Загрийчук, Христина Ходак, Татьяна Мигалега, Роман Самокіщук, Антон Кувайцев, Кондратюк Микола.

Якщо ж у вас чи ваших знайомих виявлено проблеми з підшлунковою, або є питання дообстеження, не затягуйте – звертайтесь до нас якомога швидше!!!
Усім здоров’я!

Right Menu Icon