консультація для дорослих
пн-пт: 8:30-15:30

консультація для дітей
пн-пт: 8:30-15:30

госпіталізація
для дітей

вул. Братиславська, 5а,
м. Київ, 02166

Український Медичний Фронт – конференція українських медиків та військових

22-04-2023

Цієї суботи відбулася військово-медична благодійна конференція “Український Медичний Фронт”, організаторами якої виступили Михайло Тодуров і Борис Тодуров.

З 24 лютого минулого року наші  воїни – ЗСУ, ТрО, волонтери, добровольці хоробро боронять нашу державу, а українські медики стали боротися за життя кожного з них та кожного цивільного, які стають свідками російської агресії.

Вперше за часів війни ми зібрали медиків з усієї України та поговорили про наше покликання та відповідальність під час війни. Ми  ділилися досвідом порятунку та лікування у військовий час, обговорювали виклики, які кожному з нас приніс ранок 24 лютого минулого року та попри все – будували плани на Перемогу та здорове майбутнє.

З пошаною до наших ЗСУ, ТрО, парамедиків та волонтерів, ми обговорювали, яким має бути Медичний фронт сьогодні, щоб наша передова була впевнена у завтрашньому дні, щоб наші хлопці та дівчата могли отримувати необхідну медичну допомогу та реабілітацію.

Серед спікерів – лікарі, парамедики, волонтери – всі ті, хто кожного дня несе свою таку важливу службу та які ділилися своїми історіями та досвідом про медицину військового часу: Борис Тодуров, Михайло Тодуров, Ганна Маляр, Євгеній “Маршал” Жуков, Сергій Одарченко, Олег Самчук, Антон Довгопол, Володимир Костюк, Юрій Ліфшиць, Мирослава Драгомирецька, Олександр Дудін, Стефан Хміль, Євген Шагов, Павел Гольдштейн, Павло Астахов.Right Menu Icon