консультація для дорослих
пн-пт: 8:30-15:30

консультація для дітей
пн-пт: 8:30-15:30

госпіталізація
для дітей

вул. Братиславська, 5а,
м. Київ, 02166

Тематична школа «Ішемія міокарда»

02-11-2022

Інститут серця МОЗ України і кафедра функціональної діагностики НУОЗ України імені П.Л. Шупика провели 1-2 листопада 2022 року інтерактивну фахову школу «Методи діагностики ішемії міокарда. Показання для коронарографії і реваскуляризації».

В заході, організованому за підтримки корпорації Артеріум, взяли участь близько 50 лікарів-кардіологів. Завідувач кафедри функціональної діагностики професор Олег Жарінов висвітлив у своїй лекції сучасні підходи до діагностики гострих і стабільних форм ІХС, роль анатомічної і функціональної стратегій ведення пацієнтів. Доцент Віктор Куць обговорив зі слухачами критерії диференціальної діагностики коронарних і псевдокоронарних змін ЕКГ. Завідувач відділення ендоваскулярної хірургії та ангіографії Інституту серця Андрій Хохлов детально проаналізував положення рекомендацій американських експертів 2021 року з реваскуляризації. Асистент Наталія Ліфантьєва на багатьох практичних прикладах висвітлила особливості сучасного ведення пацієнтів з гострими коронарними синдромами без елевації сегмента ST.

Проведений захід започатковує нову форму безперервного професійного розвитку лікарів на базі Інституту серця за участю кафедр НУОЗ України імені П.Л. Шупика. Зараз здійснюється підготовка низки програм тематичних шкіл з різних аспектів кардіології, функціональної діагностики і кардіохірургії.Right Menu Icon