консультація для дорослих
пн-пт: 8:30-15:30

консультація для дітей
пн-пт: 8:30-15:30

госпіталізація
для дітей

вул. Братиславська, 5а,
м. Київ, 02166

Спеціалісти Інституту серця в Івано-Франківську і Надвірній

24-06-2022

23 і 24 червня 2022 року Борис Тодуров і команда спеціалістів Інститут серця МОЗ України у складі: зав. відділу діагностики лікар-кардіолог проф. Ольга Єпанчінцева; завідувач відділення лікування ішемічної хвороби кардіохірург к.мед.н. Віктор Шевченко, спеціаліст з УЗ діагностики к.мед.н. Наталія Понич надали виїзні консультації в Івано-Франківській області.

Протягом 2-х днів на базі Обласної клінічної лікарні Івано-Франківської обласної ради і КНП”Надвірнянська Центральна Районна Лікарня” була надана високоспеціалізована медична допомога хворим на серцево-судинні захворювання та поєднану патологію, а також і маленьким пацієнтам з вродженими вадами серця, багато з яких потребують оперативного втручання.

В рамках візиту Борис Тодуров прочитав лекцію для колег «Нові аспекти в кардіохірургії», розповів про тактику ведення ТЕЛА та про особливості трансплантації серця.
Ми завжди радо ділимось своїми здобутками та досвідом з іншими лікарями.

Щира подяка за сприяння в організації виїзної консультації колегам з Обласної клінічної лікарні Івано-Франківської обласної ради:
Остапу Івановичу Грищуку – генеральний директор
Андрію Михайловичу Яворському – медичний директор
Христині Миколаївні Федорович – завідувачка відділення ревматологіі
а також
Зіновію Мирославовичу Андрійовичу – Міському голові Надвірнянської МТГ і
Сергію Васильовичу Ємельянчуку – Директору КНП “Надвірнянська ЦРЛ”Right Menu Icon