консультація для дорослих
пн-пт: 8:30-15:30

консультація для дітей
пн-пт: 8:30-15:30

госпіталізація
для дітей

вул. Братиславська, 5а,
м. Київ, 02166

Фахівці Інституту серця відвідали провідний Центр кардіохірургії Німеччини в Homburg

13-03-2023

Продовжуємо навчатися в найкращих задля збереження найдорожчого.

Фахівці Інституту серця МОЗ України відвідали провідний Центр кардіохірургії Німеччини в Homburg, UniversitätsKlinikum des Saarlandes під керівництвом Prof. Dr. Hans-Joachim Schäfers.
Олег Зеленчук, Максим Ротарь, Сергій Судакевич провели 1 тиждень обмінюючись досвідом та знаннями з німецькими колегами, які є лідерами в Європі з найсучасніших кардіохірургічних втручань.

Наші фахівці брали участь в операціях при аневризмах та розшаруваннях висхідної та дуги грудної аорти, при торакоабдомінальних аневризмах – операції Yakob, total arch replacement, torakoabdominal aortic replacement тощо.
В Європі кардіохірургія стрімко розвивається в бік клапанзберігаючих реконструктивних операцій. Приємно усвідомлювати, що в Україні цей тренд підтримується з такою ж якістю.

Для прикладу, в Інституті серця МОЗ України під керівництом проф. Бориса Тодурова найбільший досвід з клапанзберігаючих операцій аортального клапану.
Наші колеги повернулись додому з безцінним досвідом для рятування українських пацієнтів та з підвищенням статусу наших лікарів на міжнародній арені.

Фото на згадку з найавторитетнішим кардіохірургом Німеччини, що виконує увесь спектр кардіохірургічних втручань professor Hans-Joachim Schäfers, якому ми дуже вдячні за підтримку нас та наших спеціалістів.
Все буде Україна!Right Menu Icon