консультація для дорослих
пн-пт: 8:30-15:30

консультація для дітей
пн-пт: 8:30-15:30

госпіталізація
для дітей

вул. Братиславська, 5а,
м. Київ, 02166

Зеленчук Олег Валерійович


Зеленчук


Лікар – хірург серцево-судинний вищої категорії, к.мед.н

Доцент кафедри кардіохірургії, рентгенендоваскулярних та екстракорпоральних технологій Національного університету охорони здоров’я України імені П.Л. Шупика

У 2006 році закінчив лікувальний факультет Національного медичного університету імені О.О. Богомольця.

2006 – 2009  – інтернатура за фахом «Хірургія»  в ДУ «Національний інститут хірургії та трансплантології імені О.О. Шалімова НАМН України».

В 2010 році пройшов спеціалізацію за фахом «Хірургія серця та магістральних судин» на базі ДУ «Національний інститут серцево-судинної хірургії імені М.М. Амосова НАМН України».

В 2015 році захистив кандидатську дисертацію за фахом «Хірургія серця та магістральних судин» з теми «Хірургічне лікування хворих на ішемічну хворобу серця зі зниженою кількістю життєздатного міокарда».

З 2009 року працює в ДУ «Інститут серця МОЗ України» (до 2012 року КМКЛ «Київський міський центр серця») серцево-судинним хірургом.

2015-2016 рр. – завідувач операційним відділенням ДУ «Інститут серця МОЗ України».

З 2016 року доцент кафедри кардіохірургії, рентгенендоваскулярних та екстракорпоральних технологій Національного Університету охорони здоров’я України імені П.Л. Шупика.

2012 – Проходив стажування в Балтійській клініці вен (Флебологічний центр м. Рига, Латвія, отримав сертифікат з ендовенозного лазерного лікування вен і судинної ультрасонографії).

В  2016 році  –   Стажування і клінічне тренування з кардіохірургії, Сілезький центр  хвороб серця, Забже, Польща (Реконструктивні операції на аортальному та мітральному клапанах, мініінвазивні операції, трансплантація серця та серце\легені)

2017 – Клінічне тренування з кардіохірургії, Сілезький центр хвороб серця, Забже, Польща (MIDCAB, OPCAB, аутоартеріальна реваскуляризація, Операції Девіда, Бентала, Якуба, гібридні операції)

2017 – Стажування і клінічне тренування з кардіохірургії, Відділ кардіохірургії, Університетська клініка, Вільнюс, Литва (Реконструктивні операції на аортальному та мітральному клапанах, мініінвазивні операції, операції Девіда, Бентала, Якуба, гібридні операції)

2017 – Стажування і клінічне тренування  з транскатетерного імплантування аортального клапану (TAVI procedure), Мюнхен, Німеччина

2018 – Стажування і клінічне тренування TAVI procedure, Будапешт, Угорщина

Коло наукових та практичних інтересів:

хірургічне лікування ішемічної хвороби серця, хірургічне лікування серцевої недостатності, реконструктивна хірургія клапанів серця, судинна хірургія, флебологія, гібридні втручання на серці та магістральних судинах.

Член Асоціації серцево-судинних хірургів України,  Європейської асоціаціі кардіоторакальних хірургів, Європейської асоціації судинних хірургів,  Всеукраїнської асоціації фахівців з кардіоторакальної, ендоваскулярної хірургії та трансплантології.

Автор та співавтор більше 30 наукових публікації, мав доповіді та приймав участь в вітчизняних і міжнародних з’їздах, симпозіумах, конгресах, конференціях та семінарах.

Адреса електронної пошти: oleg.zelenchuk@gmail.comRight Menu Icon