консультація для дорослих
пн-пт: 8:30-15:30

консультація для дітей
пн-пт: 8:30-15:30

госпіталізація
для дітей

вул. Братиславська, 5а,
м. Київ, 02166

Мигалега Тетяна Сергіївна


Лікар-гастроентеролог, трансплант-координатор

• 2018 р.- закінчила НМУ ім О.О.Богомольця за спеціальністю «Лікувальна справа».
• 2020 р.- отримала звання лікаря-спеціаліста за спеціальністю «Внутрішні хвороби» та пройшла спеціалізацію за напрямком «Гастроентерологія».
• З 2020-2021 року працювала у КНП «Київська обласна клінічна лікарня» у відділенні лікування коронавірусної хвороби.
• В 2021 році – отримала посвідчення курсу інформації і стажування з трансплант-координації.
• 2021 – лікар-гастроентеролог, траснплант-координатор відділення трансплантації органів, хірургії печінки та підшлункової залози КНП «Київська обласна клінічна лікарня».
• 2022 – лікар-гастроентеролог, трансплант-координатор відділення трансплантації органів, хірургії печінки та підшлункової залози КП «Волинська обласна клінічна лікарня».
• 2022 – трансплант-координатор ДУ «Інститут серця МОЗ України»

Займається веденням листа очікування на трансплантацію нирки та печінки, підготовкою реципієнта до трансплантації від донора з діагностованою смертю мозку та родинних пар, веденням в післяопераційному періоді, консультацією хворих після трансплантації.

З 2022 року читає лекції для майбутніх трансплант-координаторів, нефрологів, сімейних лікарів.
З 2023 року виписує елекронні рецепти на препарати імуносупресії для осіб в посттрансплантаційному періоді за програмою реімбурсації, задля можливості пацієнтом отримання ліків в аптеках, що мають договір з НСЗУ.

Важливим аспектом роботи вважає інформаційно-роз’яснювальну роботу, популяризацію трансплантації в Україні.Right Menu Icon