консультація для дорослих
пн-пт: 8:30-15:30

консультація для дітей
пн-пт: 8:30-15:30

госпіталізація
для дітей

вул. Братиславська, 5а,
м. Київ, 02166

Бойко Костянтин Сергійович


Лікар-хірург серцево-судинний, І кваліфікаційна категорія

2009р. – закінчив Київський Національний медичний університет ім. О.О. Богомольця, за спеціальністю «лікувальна справа»

2009-2012р. – післядипломна освіта: Національна медична академія післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика, на базі Київської міської клінічної лікарні №8, кафедра «Хірургії, судинної хірургії»  за спеціальністю «Хірургія»

2012р. – Спеціалізація: Хірургія серця та магістральних судин, на базі Національного інституту серцево-судинної хірургії ім. М.М. Амосова, на кафедрі хірургії серця та магістральних судин НМАПО.

В 2013 році пройшов стажування на робочому місці в РНПЦ «Кардіологія» з курсу         «Рентгенендоваскулярна хірургія вроджених вад серця». Республіка Білорусь.

2013 закінчив курси по підвищенню кваліфікації «Ішемічна хвороба серця»

В 2016 році пройшов курс по підвищенню кваліфікації «Рентгенендоваскулярні методи діагностики і лікування хвороб серця і судин»

В 2019 році присвоєння першої кваліфікаційної категорії за фахом «Хірургія серця та магістральних судин».

З 2012р. по теперішній час Лікар-хірург серцево-судинний, відділення рентгенендоваскулярної діагностити та лікування, Державної Установи «Інститут серця Міністерства охорони здоров’я України».

В 2022 році пройшов курси з підвищення кваліфікації в Національному університеті охорони здоров’я України імені П.Л. Шупика за спеціалізацією «Інтервенційна кардіологія».

Член Всеукраїнської асоціації фахівців з кардіоторакальної, ендоваскулярної хірургії та трансплантології.Right Menu Icon