консультація для дорослих
пн-пт: 8:30-15:30

консультація для дітей
пн-пт: 8:30-15:30

госпіталізація
для дітей

вул. Братиславська, 5а,
м. Київ, 02166


Конференції

ХІІ Науково-практична конференція з міжнародною участю «Функціональна діагностика серцево-судинних хвороб»

15-03-2024
Тематика конференції охоплювала сучасні аспекти електро- і ехокардіографічної діагностики, ультразвукового дослідження судин, холтерівського моніторування ЕКГ, моніторингу подій, використання імплантованих пристроїв.

Тематичний Семінар з серцевої недостатності

22-11-2023
Основною метою заходу було обговорення суперечливих аспектів ведення пацієнтів з серцевою недостатністю, зокрема, медикаментозної терапії та показань до використання пристроїв та кардіохірургічних втручань.

Конференція «Дні аритмології в Києві»

17-11-2023
У науковій програмі взяли участь провідні спеціалісти в галузі порушень серцевого ритму і провідності з основних аритмологічних центрів і профільних кафедр Києва, Харкова, Львова, Дніпра, Запоріжжя, Одеси, Івано-Франківська.

Конференція «Актуальні питання кардіології і кардіохірургії»

12-09-2023
Мета форуму полягала в ознайомленні лікарів різних спеціальностей з інноваціями у галузі кардіохірургії та інтервенційної кардіології, методів функціональної діагностики та лікування кардіологічних захворювань, впровадженими у клінічну практику протягом останнього року.

Освітній семінар з ЕКГ-діагностики тахіаритмій

20-06-2023
Семінар було зареєстровано Центром тестування при МОЗ України як захід з безперервного професійного розвитку лікарів, його було проведено в гібридному форматі в лекційній аудиторії кафедри функціональної діагностики. Попередньо для участі зареєструвалося близько 200 лікарів різних спеціальностей.

Фахова школа «Методи скринінгу і профілактика серцево-судинних хвороб»

10-06-2023
Насичена наукова програма школи включала послідовне викладення новітніх аспектів скринінгу, первинної і вторинної профілактики серцево-судинних хвороб. Зокрема, було висвітлено значення ЕКГ, даних ультразвукового дослідження судин і дослідження апное сну як методів скринінгу кардіоваскулярної патології.

Освітній семінар «Дисліпідемії, атеросклероз та ІХС»

07-06-2023
Наукова програма семінару передбачала послідовне та цілісне викладення аспектів патогенезу дисліпідемій, діагностики та лікування атеросклерозу та його ускладнень у практиці кардіолога, лікаря з функціональної діагностики, інтервенційного кардіолога і кардіохірурга.

Фахова школа-семінар з діагностики ішемії міокарда та реваскуляризації

23-05-2023
Для участі в заході попередньо зареєструвалося більше 420 лікарів різних спеціальностей. Школу було зареєстровано як офіційний захід із безперервного розвитку лікарів на сайті Центру тестування при МОЗ України.

ХІ Науково-практична конференція «Функціональна діагностика серцево-судинних хвороб»

17-03-2023
Тематика конференції охоплювала сучасні аспекти електро- і ехокардіографічної діагностики, ультразвукового дослідження судин, холтерівського моніторування ЕКГ, моніторингу подій, використання імплантованих пристроїв.

Онлайн-конференція “Кардіохірургічні аспекти у практиці лікаря”

24-11-2022
Метою заходу було підвищення рівня обізнаності лікарів в сучасних алгоритмах дій при виявленні та лікуванні серцево-судинних захворювань на всіх етапах лікування.

1 2 3 9
Right Menu Icon