консультація для дорослих
пн-пт: 8:30-15:30

консультація для дітей
пн-пт: 8:30-15:30

госпіталізація
для дітей

вул. Братиславська, 5а,
м. Київ, 02166

Наші партнери

Ласкаво просимо у світ Інституту Серця.

Розвиток бізнесу та стратегічні альянси між Інститутом Серця та іншими організаціями діють як генератор багатьох цікавих ідей і бізнес можливостей, об’єднуючи експертів нашої клініки з партнерами у світі бізнесу.

Наша місія – це постійний і всебічний розвиток Інституту Серця, який так само дозволить знайти близьких за духом партнерів у різних сферах діяльності як охорони здоров’я, так і бізнесу.

Працюючи у співпраці з діловими партнерами, які поділяють наші цінності, ми завжди ділимося ідеями, досвідом і програмами, розробленими в Інституті Серця за допомогою наших колег у приватному секторі, страховому та фарм ринках, що призводить до високої віддачі на ринку медичних послуг.

Наша команда працює в тісній співпраці з рядом ключових гравців в медичному страхуванні, як на території України, так і на міжнародному ринку, такими як – BUPA, Vanbreda, AXA, CIGNA, GMC, ІНГО і багато інших.

Якщо Ви представляєте організацію бажає сформувати партнерські відносини з Інститутом Серця або ж Ви постачальник послуг або науковий співробітник, зв’яжіться з нами для того, що б вивчити існуючі можливості.

Павло Олтаржевський
Голова Міжнародного Департаменту
Інституту Серця
Київ, 02660, вул Братиславська 5А, Україна
Teл: +38 (050) 6824229
email heart.center@ukr.net
Skype: medicare-4u
www.heart.kyiv.ua

 

«Я відвідала Київський Центр Серця в жовтні 2013 з метою позапланового попереднього ознайомлення з його роботою. У мене було кілька зустрічей з директором і топ-менеджментом цього медичного закладу. Я також поспілкувалася з кількома лікарями та пацієнтами. Впевнена, що догляд за пацієнтами і професіоналізм співробітників клініки цілком адекватні і повністю задовольняють потребам кардіологічних хворих зі складними серцево-судинними захворюваннями, а також пацієнтів, які потребують ортопедичної хірургії та мають супутні серцево-судинні захворювання. Поза сумнівами,  Київський Центр Серця сьогодні є флагманом передового досвіду кардіології в Україні».

Марія К Тодд, MBA
Генеральний директор, Mercury Healthcare International, Inc.
Денвер, Колорадо, США

sait2 nVanbreda Vanbreda International міжнародна страхова компанія,що спеціалізується на медичному страхуванні співробітників неурядових організацій, мультинаціональних корпорацій
sait2 Bupa Провідна міжнародна медична страхова група, яка протягом всього життя допомагає своїм клієнтам медичними обстеженнями, консалтингом, надає допомогу з хронічними хворобами
sait2 Mondial Mondial Assistance-міжнародний лідер медичного асистансу з досвідом більш 60ти років. Mondial Assistance-член Allianze Group.
sait2 Alivia Alivia Swiss Health Management AG – Швейцарська компанія пропонує персонолізовані та незалежні послуги з управління здоров’ям. Друга Думка (Second Opinion), Міжнародний Медичний Консиліум (International Medical Advisory Board), організація лікування в кращих медичних центрах світу.
sait_blue_cross Найбільша медична страхова компанія в США.
sait2 Medicare Medicare4U Ltd Британське агентство медичного туризму з фокусом на Східно-Європейські країни і Україну зокрема.
sait_online_medical Міжнародне он-лайн агентсво медичного туризму.
sait2 QHA QHA Trent-Британська Незалежна Акредитаційна організація, що надає медичним закладам послуги стандартизації та акредитації операційної та клінічної діяльності відповідно до міжнародних стандартів.
 sait_treatment_abroad Treatment Abroad-провідне комунікаційне агентство з медичного туризму в Англії
sait2 HTH Logo Заснована в 1997 році, група компаній «Highway to Health» були засновані з однієї простої причини. Який сенс в медичному страхуванні, якщо Ви не можете знайти лікаря, якому можна довіряти? Сьогодні «Highway to Health» є материнською компанією HTH Worldwide, GeoBlue і HTH Re. Через ці компанії ми надаємо наші послуги найбільш мобільній групі населення, яка найчастіше подорожує і робить це для того, щоб дати можливість швидко отримати доступ і сплачувати медичні послуги найвищої якості в будь-якій точці світу.
sait2 geoblue logo Заснована в 1997 році, група компаній «Highway to Health» були засновані з однієї простої причини. Який сенс в медичному страхуванні, якщо Ви не можете знайти лікаря, якому можна довіряти? Сьогодні «Highway to Health» є материнською компанією HTH Worldwide, GeoBlue і HTH Re. Через ці компанії ми надаємо наші послуги найбільш мобільній групі населення, яка найчастіше подорожує і робить це для того, щоб дати можливість швидко отримати доступ і сплачувати медичні послуги найвищої якості в будь-якій точці світу.
sait2 umLogo HENNER Insuring People - RVB У якості незалежного страхового брокера, HENNER захищає пріоритети своїх кліентаів шляхом розробки страхових рішень для найрізноманітніших потреб своїх клієнтів. Henner служить людям у різних країнах своїми багатомовними командами, як в в Європі, Азії, так і в Африці та Америці, а так само через мережу медичних партнерів по всьому світу
sait2 GBG_STACKED_WhiteBG_OUTLINED_20MAR2014_2

TiecareLogo_PMS660C_OUTLINED_30OCT2012

WMNLogo_Square_updated

Група компаній Global Benefits (GBG) є найбільшим незалежним, повністю інтегрованим постачальником міжнародного страхування. Маючи більш ніж 30-річний досвід у роботі з міжнародними клієнтами, GBG є лідером у наданні медичного страхування в усьому світі. GBG так само забезпечує прямі оплати за медичні послуги через свою міжнародну медичну мережу провайдерів (WMN).
sait Q-Lifestyle_V1_BonW Quintessentially – це англійський закритий lifestyle-клуб, який надає консьєрж-послуги по всьому світу в режимі 24/7/365. За допомогою Quintessentially Вам будуть доступні тисячі привілеїв, спеціальні пропозиції від партнерів компанії і цілодобова підтримка в найскладніших і надзвичайних ситуаціях. Quintessentially гарантує індивідуальний підхід до кожного клієнта і високий рівень професіоналізму. Quintessentially продає час. А час – безцінний.

Right Menu Icon