консультація для дорослих
пн-пт: 8:30-15:30

консультація для дітей
пн-пт: 8:30-15:30

госпіталізація
для дітей

вул. Братиславська, 5а,
м. Київ, 02166

Візит до Філадельфії

05-12-2016

Філадельфія1В період з 28 листопада по 3 грудня 2016 року делегація лікарів серцево-судинних хірургів на чолі з генеральним директором Інституту серця професором Борисом Тодуровим відвідали з візитом університетський шпиталь Пенсильванії, що у місті Філадельфія (США).

Повний робочий тиждень проведений в операційних разом з провідними американськими хірургами професором Джозефом Баварія, докторами Бенджаміном Джексоном, Майклом Акером, Христианом Бермудезом та іншими, був неабияким досвідом знайомства з високотехнологічними хірургічними втручаннями на серці, магістральних судинах та легенях.

За час стажування вдалося побачити вдосконалену техніку EVAR (ендоваскулярної пластики аневризм аорти) з використанням графтів, які мають фенестрації, що дозволяє стентувати не тільки отвір саме аорти, а також і її вісцеральних гілок зберігаючи, таким чином кровопостачання життєвоважливіх органів. Цікавим виявився метод транскатетерного видалення кава фильтра через рік після його імплантації. Важливим джерелом інформації були операції з заміни кореня аорти із одночасним збереженням стулок нативного аортального клапана (методика за Дейвідом). Дуже цінним було побачити саме техніку реімплантації стулок клапана, а також виконання інтраопераційного теста з оцінки здатності новостворенного клапана тримати кровоплин.

Головна увага була прикута к операціям з трансплантації легенів. Було відвідано 4 операції трансплантацій. У шпиталі виконується біля 90 одно і двобічних пересадок легень. Частина таких оперативних втручаннь проводиться без використання апарату штучного кровообігу. Інша частина є інструментом, який дозволяє при необхідності безпечно відключити пацієнта від апарату ЕКМО.

Корисна інформація була отримана в щоденному спілкуванні з лікарями інтенсивної терапії, екстреної допомоги, перфузіологами, інженерами, науковцями, керівниками проектів, і дослідниками.

Цей плідний візит став реальною можливістю завдяки зусиллям і невтомній праці багатьох небайдужих людей. Це допомога української діаспори і впершу чергу докторів Зені Черник (голова ради директорів Української федерації Америки) та Валентини Педченко, які організовували зустрічі та спілкування з колегами у Філадельфії.

Підсумками візиту можна рахувати зведення фундаменту для подальшої співпраці фахівців з обох боків океану на користь людям.

Філадельфія4

Філадельфія6

 

 



Right Menu Icon