консультація для дорослих
пн-пт: 8:30-15:30

консультація для дітей
пн-пт: 8:30-15:30

госпіталізація
для дітей

вул. Братиславська, 5а,
м. Київ, 02166

Трансплантація серця у Львові!

21-11-2020

Це вже 6 пересадка серця в Україні за 11 місяців. Пересадку здійснив проф.Борис Тодуров з командою лікарів Інститут серця МОЗ України спільно із львівськими колегами на чолі з Олегом Самчуком – Клінічна лікарня швидкої медичної допомоги міста Львова.

Борис Тодуров: “П’ятниця вечір. У 16-00 я ще був в Маріуполі, а в 20-00 вже робив трансплантацію серця у Львові. У долі 36-річного реципієнта взяли участь десятки людей. Лікарі, медсестри, лаборанти, військові пілоти-вертолітники, цивільні пілоти, поліцейські, заступники міністрів і командири підрозділів…”

3 врятовані життя – пересаджено серце і дві нирки!
Донор – молодий чоловік, 28 років (стався інсульт – врятувати, на жаль, не вдалося). Його рідні – мама, сестра і вагітна їхнім первістком дружина – погодилися на донорство: невимовний сум і біль, проте серце найріднішої людини продовжить битися – так вони вирішили.
Серце отримав 36-річний тато двох дівчат (житель Костянтинівки), нирки – львів’янин і киянин.

Величезна подяка лікарям Інституту серця МОЗ України, Клінічної лікарні швидкої медичної допомоги міста Львова і всім причетним.
Особлива подяка родині донора!

Команда лікарів Інституту серця:
Хірурги – Борис Тодуров, Гаврил Ковтун, Андрій Патола, Максим Таранов, Олександр Ревенко, анестезіологи – Кваша Александр, Олег Лоскутов, перфузіолог – Василь Шмирко, кардіолог – Анна Мельник,
операційна сестра – Наталя ГалкінаRight Menu Icon