консультація для дорослих
пн-пт: 8:30-15:30

консультація для дітей
пн-пт: 8:30-15:30

госпіталізація
для дітей

вул. Братиславська, 5а,
м. Київ, 02166

Консультативний прийом хворих у Сумах лікарями Інституту серця

31-07-2020

31 липня 2020 року командою ДУ “Інститут серця МОЗ України” на чолі з Борисом Тодуровим було здійснено консультативний прийом хворих на базі Сумського обласного клінічного кардіологічного диспансеру та кафедри педіатрії медичного університету СумДУ.

Кардіохірургами та кардіологами ( у складі Максим Ротарь, Володимир Вашкеба, Світлана Сагура, Олена Гурина) було оглянуто більше 100 дорослих пацієнтів та дітей із Сумської області з різною кардіологічною патологією.

В останні місяці через карантинні заходи виникли труднощі з можливістю отримати консультацію високого рівня. Це призводить до несвоєчасного надання кардіохірургічної допомоги хворим, що підвищує ризик серцево – судинних ускладнень.

Під час візиту Борис Тодуров зазначив: «Обмежень для прийому у нас немає. Ми консультуємо усіх, кому це потрібно. Є люди, які приїжджають до нас із сільської місцевості, з районів, для яких навіть приїзд до Сум – це вже великі гроші. Тому консультуємо та обстежуємо їх безкоштовно. Ми привозимо з собою не тільки спеціалістів, а й обладнання екстракласу, на якому діагностуємо майже 95 відсотків усіх вад серця. Це дозволяє одразу поставити пацієнтам діагноз, з яким вони приїдуть до нас у Київ»
Завдяки таким виїздам ми наближаємо пацієнтів до завчасного надання кваліфікованої допомоги!Right Menu Icon