консультація для дорослих
пн-пт: 8:30-15:30

консультація для дітей
пн-пт: 8:30-15:30

госпіталізація
для дітей

вул. Братиславська, 5а,
м. Київ, 02166

Відділення інтенсивної терапії для дітей

КриштофЄвген Анатолійович Криштоф
завідувач відділенням
+380 (44) 291 59 83

reanimaciya_06112009754
Відділення інтенсивної терапії для новонароджених, недоношених та дітей розраховано на 18 реанімаційних місць і цілодобово надає допомогу кардіологічним та кардіохірургічним пацієнтам всіх вікових груп.

Хворі, які поступають у відділення інтенсивної терапії після хірургічного втручання на серці і судинах, завдяки найсучаснішій і високотехнологічній апаратурі забезпечені повним моніторингом життєвих функцій, швидкою лабораторною діагностикою та якісним лікуванням згідно клінічних протоколів, в основі яких лежать стандарти надання медичної допомоги в галузі дитячої кардіохірургії та інтенсивної терапії провідних світових клінік. Ми також маємо значний досвід щодо ведення дітей з вродженими вадами серця та асоційованими екстракардіальними аномаліями розвитку і генетичними синдромами.

Наше відділення забезпечує підготовку та післяопераційне ведення дітей, що потребують планових та ургентних діагностичних та лікувальних рентгенендоваскулярних втручань, серед яких такі операції, як закриття дефектів перетинок серця оклюдерами, стентування судин, а також імплантації штучних водіїв ритму серця.

У нас є досвідчені фахівці (неонатологи, анестезіологи) для лікування недоношених та новонароджених з низькою вагою тіла з критичними вродженими вадами серця, що потребують невідкладної висококваліфікованої допомоги. Для глибоко недоношених немовлят у нашому розпорядженні є спеціалізований реанімаційний комплекс, який об’єднує в собі характеристики інкубатора і відкритої реанімаційної системи з підігрівом. Наявність окремої операційної кімнати з усім необхідним анестезіологічним обладнанням дозволяє виконувати хірургічні втручання на судинах у недоношених дітей в умовах відділення ІТ та мінімізувати ускладнення, пов’язані з порушеннями температурного режиму під час транспортування цієї категорії пацієнтів. Також в нашому розпорядженні є реанімобіль, обладнаний сучасним транспортним інкубатором закритого типу з можливістю підтримки штучної вентиляції легенів для новонароджених та недоношених немовлят з критично низькою вагою тіла.

Завдяки співпраці відділення інтенсивної терапії з відділом штучного кровообігу та екстракорпоральних методів лікування нашого Інституту ми маємо можливість екстракорпоральної підтримки життєдіяльності (EКМО) у пацієнтів з важким перебігом серцево-судинної та дихальної недостатності. Також ми маємо чималий досвід в комплексному лікуванні хворих на кардіоміопатії, використовуючи сучасні медикаментозні схеми, поєднуючи їх з методами еферентної терапії (каскадна плазмофільтрація та імуносорбція).

Досвідчений, відданий своїй справі колектив лікарів володіє усіма сучасними методами інтенсивної терапії та анестезіологічного забезпечення, постійно підвищуючи свій професійний рівень, приймаючи участь в науково-практичних семінарах та конференціях.

Ми добре розуміємо, наскільки безцінним є кожен малюк для Вас, шановні батьки, та який неймовірний стрес Ви відчуваєте, коли дитині оперують серце. Робота персоналу відділення направлена на забезпечення максимальної безпеки, фізичного та психологічного комфорту Вашої дитини. Ми готові відповісти на усі Ваші питання і створюємо умови для якнайшвидшого відвідування Вами малюка після операції, а в особливих випадках спільного перебування дитини та батьків у відділенні інтенсивної терапії. Догляд за маленькими пацієнтами відбувається за принципом: одна дитина – одна медична сестра. Наші турботливі та уважні медсестри також допоможуть батькам пристосуватися и навчитися доглядати за дитиною після операції

 

 


Right Menu Icon