консультація для дорослих
пн-пт: 8:30-15:30

консультація для дітей
пн-пт: 8:30-15:30

госпіталізація
для дітей

вул. Братиславська, 5а,
м. Київ, 02166

ІНСТИТУТ СЕРЦЯ ЗДОБУВ МІЖНАРОДНУ МЕДИЧНУ АКРЕДИТАЦІЮ QHA TRENT

22-05-2015

ІНСТИТУТ СЕРЦЯ ПЕРШИМ НА ПОСТРАДЯНСЬКИХ ТЕРЕНАХ ЗДОБУВ МІЖНАРОДНУ МЕДИЧНУ АКРЕДИТАЦІЮ QHA TRENT

Київ, Україна, 22 травня 2015. Після трирічної підготовки ДУ «Інститут Серця МОЗ України» здобув міжнародну медичну акредитацію QHA Trent (Англія), що прирівнює українську клініку до провідних постачальників медичних послуг світу. QHA Trent – незалежна британська комісія з акредитації медичних закладів, очолювана комісією з авторитетних професорів і клінічних експертів Англії. QHA Trent активно працює у галузі охорони здоров’я різних країн, але при цьому залишається повністю незалежною організацією від Міністерства Охорони Здоров’я Англії (NHS). Основними принципами роботи QHA Trent є відданість професійним цінностям, якість послуг, безпека пацієнта і, звичайно ж, неупередженість в оцінці.

sait BOR_2407

«Ми хочемо привітати український Інститут Серця з проходженням акредитації. Це є визнанням всієї тієї гігантської роботи, яку виконала клініка, щоб відповідати найвищим стандартам», – коментує професор Стівен Грін, генеральний директор QHA Trent.

«У своєму прагненні до євроінтеграції Україна зробила ще один великий крок у галузі охорони здоров’я, отримавши міжнародну акредитацію від QHA Trent», – коментує Ентоні Вуд, консультант з Англії, який готував Інститут Серця до акредитації.

sait BOR_2433

«Основна мета цієї акредитації – наше спільне прагнення мінімізувати як клінічні, так і неклінічні ризики для пацієнтів, а також стати прикладом безперервного професійного розвитку в кардіохірургії України – коментує генеральний директор Інституту Серця, член-кореспондент АМН України, доктор медичних наук, професор, заслужений лікар України Борис Тодуров. – У нас є всі шанси посісти нішу в наданні вузькоспеціалізованих послуг у сфері кардіохірургії, яка стає дедалі менш доступною для мешканців Західної Європи та Англії через підвищення вартості операцій. Ми хочемо залучити цих пацієнтів в Україну. Саме тому ми зважилися на міжнародну акредитацію. Тільки минулого року в нашій клініці було прооперовано 143 іноземних пацієнти. Вони спеціально приїхали до нас, розуміючи, що вартість операцій у нас в 3-5 разів нижча і при цьому якість послуг відповідає європейським стандартам. Ми хочемо стати першою клінікою в Україні, яка демонструє інвесторам, що медичний туризм – вигідне капіталовкладення. Ми віримо, що завдяки цьому в нашій країні народжуватимуться нові сучасні клініки в різних областях. Тим не менш, це питання не лише вдалих інвестицій, а й престижу, патріотизму, віри в Україну».

Вручення сертифікату відбулося за участі Міністра охорони здоров’я України Олександра Квіташвілі, який привітав колектив клініки із отриманням міжнародного статусу.

sait BOR_2423

«У своєму прагненні до євроінтеграції Україна зробила ще один великий крок у галузі охорони здоров’я, отримавши міжнародне визнання. Вітаємо Національний інститут серця з проходженням акредитації, бо це є визнанням всієї тієї гігантської роботи, яку виконала клініка, щоб відповідати найвищим стандартам. Ми віримо, що завдяки цьому в нашій країні народжуватимуться нові сучасні клініки в різних регіонах, адже це питання не лише вдалих інвестицій в українську медицину, а й престижу, патріотизму, віри в Україну», – зазначив Олександр Квіташвілі.

Під час візиту до Національного інституту серця Міністр охорони здоров’я України Олександр Квіташвілі також ознайомився із роботою клініки, її історією та міжнародним досвідом, поспілкувався з колективом закладу. Також відвідав відділення дитячої кардіохірургії, де оперують діток з наднизькою вагою, поранених бійців АТО, які зараз перебувають на лікуванні в інституті (всього в Інституті проліковано 43 бійці АТО), та пацієнтів-іноземців, які проходять там лікування.Right Menu Icon