консультація для дорослих
пн-пт: 8:30-15:30

консультація для дітей
пн-пт: 8:30-15:30

госпіталізація
для дітей

вул. Братиславська, 5а,
м. Київ, 02166

Функціональна діагностика серцево-судинних хвороб

Друга науково-практична конференція

Інститут серця МОЗ України, 21 березня 2014 року

 

Перше інформаційне повідомлення

Співорганізаторами конференції є кафедра функціональної діагностики НМАПО ім. П.Л. Шупика та Інститут серця МОЗ України. Основна мета конференції – привернути увагу практичних лікарів до сучасних можливостей методів функціональної діагностики, обговорити шляхи вдосконалення служби функціональної діагностики в Україні, стан підготовки нових нормативних документів. В рамках конференції відбудеться також сателітний симпозіум «Артеріальні та венозні тромбози».
До участі в конференції запрошуються головні Пропозиції щодо формування наукової програми конференції прошу надсилати до 3 лютого 2014 року на адресу E-mail: oleg_zharinov@hotmail.com
позаштатні спеціалісти з функціональної діагностики усіх регіонів України, лікарі функціональної діагностики, лікарі-кардіологи, терапевти, представники кафедр академій та факультетів післядипломної освіти, на яких здійснюється навчання лікарів з функціональної діагностики. Запрошуємо також компаній – виробників обладнання з функціональної діагностики.

 

З найкращими побажаннями,

Головний позаштатний спеціаліст МОЗ України
з функціональної діагностики,
Завідувач кафедри функціональної
діагностики НМАПО ім. П.Л. Шупика,
д. мед. н., професор                                                                                                             Жарінов О.Й.


Right Menu Icon