консультація для дорослих
пн-пт: 8:30-15:30

консультація для дітей
пн-пт: 8:30-15:30

госпіталізація
для дітей

вул. Братиславська, 5а,
м. Київ, 02166

Не будемо байдужими, допоможемо Богдану!

Будь-ласка, зазначте в призначенні платежа: “Допомога Хорольському Богдану”

 

Фотографія Богдана мала б зараз знаходитися на плакаті з іменами переможців в чергових змагання з тхеквандо, але, по волі невблаганної долі, вона зараз тут, а сам, нещодавно ще такий жвавий та енергійний хлопець, насилу робить кожен новий вдих в реанімації київського Інституту серця. 

Життя перекинулася в одну мить і Богдан, який ніколи не мав проблем зі здоров’ям став реципієнтом. В кінці січня 2018 року в нього піднялася температура, з’явився кашель, симптоми банального ГРВІ. Через тиждень Богдан пішов до школи, а коли повернувся додому, то поскаржився на болі в животі та нудоту. За день симптоми зникли, але ще через день повернулися та посилилися. Мати викликала «Швидку допомогу», думала, що у хлопчика напад апендициту, його відвезли в Дніпро, де він вперше потрапив до реанімації.

На даний момент Богдану поставлений діагноз – дилатаційна кардіоміопатія зі зниженим скороченням лівого шлуночка серця. Це основна частина діагнозу, є ще і недостатність всіх серцевих клапанів, і початкова легенева гіпертензія.

Хлопчику потрібна термінова пересадка серця, так як його сердечко розтягується і, збільшуючись в розмірах, в якийсь момент, просто здатне зупинитися. Врятувати може тільки трансплантація, але поїздку до Білорусії, хлопчик не витримає, може зупинитися серце. Єдина можливість подарувати йому життя, це встановити механічне серце, щоб він зміг дочекатися донорського, коли стане дорослішим. Вартість такого витратного матеріалу величезна, більше 5 мільйонів гривень.

Мама Богдана, Ірина Михайлівна Хорольська і старша сестра Валентина просто не в змозі зібрати таку суму грошей самотужки, тому звертаються з благанням про допомогу до всіх небайдужих людей.

Богдан дуже рано втратив батька і ріс з усвідомленням того, що він головний чоловік у домі. І дійсно, як кажуть мама і сестра, своєю добротою, чуйністю і турботою він кожен день підтверджував, то що в будинку росте справжній чоловік.

Хлопчик найбільше на світі мріє вирости, стати сильним та заробити стільки грошей, щоб перевезти маму з крихітної кімнатки в гуртожитку, де вони зараз живуть, у власну квартиру, зробивши все, щоб вона ні чого не потребувала. Правда зараз, на шляху до заповітної мрії «зробити маму щасливою», у нього з’явилася ще одна, без якої, та, головне для нього не здійсниться … Вижити! Вижити та жити не у реанімаційній палаті, а насолоджуватися життям звичайного 13 річного хлопчика та знову обійняти улюблених і дорогих йому людей!

Давайте допоможемо цьому маленькому, але вже такому хороброму чоловікові жити!

 

Будь-ласка, зазначте в призначенні платежа: “Допомога Хорольському Богдану”


Документи:


Right Menu Icon