консультація для дорослих
пн-пт: 8:30-15:30

консультація для дітей
пн-пт: 8:30-15:30

госпіталізація
для дітей

вул. Братиславська, 5а,
м. Київ, 02166

Борис Тодуров взяв участь у відкритті Центру для учасників бойових дій та їх родин

14-09-2019

14 вересня 2019 р. у селищі Бородянка відкрився перший в Україні медичний центр мережі Clinics Hub з надання первинної медичної допомоги учасникам бойових дій та членам їх сімей.

Унікальність центрів Clinics Hub полягає у доступі пацієнтів до віддалених консультацій з лікарями провідних клінік України, Ізраїлю, Канади завдяки сучасним технологіям зв’язку Vodafone.

Серцево-судинні захворювання посідають перше місце в Україні за рівнем смертності, тому Інститут серця МОЗ України під керівництвом кардіохірурга світового рівня Бориса Михайловича Тодурова став першим партнером центру. Борис Тодуров взяв участь у відкритті Центру, а також з колегами – лікарями Інституту серця (Ольга Єпанчінцева, Наталія Понич – Горобієвська) особисто провів прийом пацієнтів центру у день його відкриття. Було обстежено понад 40 ветеранів та членів їх сімей.

Надалі консультації кардіологів Інституту будуть надаватися віддалено. Пацієнтам не потрібно буде шукати профільного спеціаліста, витрачати час та кошти на дорогу до Києва, достатньо – відвідати сімейного лікаря та пройти первинне обстеження. Лише у разі виявлення необхідності у додатковому обстеженні чи стаціонарному лікуванні, пацієнта буде направлено до профільного медичного закладу.

Спільно зі спеціалістами Інституту серця прийом проводив головний лікар Бородянської центральної районної лікарні Чебишев Ігор Сергійович, який керував Старобешівською районною лікарнею та рятував поранених під час Іловайського котла. Відкриття медичного центру для учасників бойових дій та членів їх сімей у Бородянці стало можливим саме завдяки активній життєвій позиції Ігоря Сергійовича, його розумінню проблем та потреб ветеранів АТО.

Відкриття медичного центру також підтримав підполковник Збройних сил України, учасник бойових дій на сході, командир 90-го десантно-штурмового батальйону, захисник Донецького аеропорту Баранов Віталій Анатолійович: «Такий центр дуже потрібний зараз, особливо для тих, хто повертається до мирного життя після участі у бойових діях. Внаслідок пережитого стресу військові, як і їх сім’ї, особливо часто стикаються з серцевими проблемами, які вимагають термінової допомоги».

«Медичний центр орієнтований, в першу чергу, на учасників бойових дій та їх родини. Це наш спосіб сказати «дякую» нашим захисникам. Починаємо роботу з кардіо напрямку, згодом розширимо спектр напрямків, створимо соціальну телемедичну мережу та відкриємо представництво у кожному обласному центрі», – зазначив засновник проекту Clinics Hub Костянтин Осадчий.

«Vodafone займається проектами у сфері медицини не випадково, адже суть цих проектів – у застосуванні найсучасніших технологій, які дозволяють лікарям проводити віддалені консультації пацієнтів. Наша мета – полягає в тому, щоб завдяки технологіям зв’язку для пацієнта не мало значення, чи звернутись у районну лікарню, чи у профільний інститут, допомогу має бути надано швидко і кваліфіковано», – додала директорка департаменту зв’язків з громадськістю Vodafone Україна Вікторія Рубан.Right Menu Icon