консультація для дорослих
пн-пт: 8:30-15:30

консультація для дітей
пн-пт: 8:30-15:30

госпіталізація
для дітей

вул. Братиславська, 5а,
м. Київ, 02166

Проект «Серце» Навчально-виховного комплексу «Кіровоградський колегіум»

13-01-2020

13-01-2020 року в рамках проекту «Серце» Навчально-виховного комплексу «Кіровоградський колегіум» м.Кропівницький учні 9Б класу відвідали Інститут серця МОЗ України.

Школярі мали можливість поспілкуватися з директором Інституту Борисом Тодуровим, ознайомитись з роботою відділень клініки, сучасними методами діагностики серця (тепер діти знають, що у найулюбленішого класного керівника не тільки добре, але й здорове серце – подяка Анні Мельник, лікар-кардіолог, спеціаліст з УЗД діагностики).

Неабиякий інтерес у дітей викликала міні-лекція про механічне серце і розповідь про Людмилу Филяренко, землячку дітей, молоду жінку, якій Борис Тодуров  в 2016 році імплантував механічне серце, а через рік Людмилі в Білорусі було трасплантовано донорське серце і зараз щаслива Людмила радіє життю разом з її сином.

«Життя складається не лише з часу, а й з моментів, які ми пам’ятаємо». Тож сподіваємось, що учням запам’ятається екскурсія до Інституту серця, адже це було цікаво і пізнавально, і що про серце слід піклуватися у всіх сенсах, але передусім – це здоровий спосіб життя.

У ролі досвідченого «гіда» виступив  Андрій Патола, кардіохірург відділення трансплантології органів і тканин.

Про те, як рятують дитячі серця, розповідала кардіохірург Ірина Аксьонова,  завідувачка дитячого відділення.

Діти поверталися додому не тільки сповнені враженнями, а й з маленькими подарунками, які запеспечив БФ «Серце на долоні» Інституту серцяRight Menu Icon