консультація для дорослих
пн-пт: 8:30-15:30

консультація для дітей
пн-пт: 8:30-15:30

госпіталізація
для дітей

вул. Братиславська, 5а,
м. Київ, 02166

Завершилось стажування в Інституті серця в рамках всеукраїнського проекту «UAMED Internship»

21-04-2017

21-04-17 сайт Стажування6

сайт Stazhirovka2

З 20 березня по 21 квітня 2017 р. тривав Всеукраїнський проект «UAMED Internship» – стажування, яке організовано Громадською організацією «Українська асоціація фахівців з розвитку медичної освіти» (UAMED) спільно з ДУ «Інститут серця Міністерства охорони здоров’я України» та за організаційної підтримки благодійного фонду «Серце на долоні» та фармацевтичної компанії “Sanofi”.

45 найкращих студентів-медиків та інтернів (по три найкращих студента (інтерна) від кожного вишу) із різних регіонів України пройшли тижневе стажування в Інституті Серця.

Відбір учасників відбувався на основі результатів тестування(25 балів) та оцінки анкети та мотиваційного листа (15 балів).

Система тестів розроблена фахівцями Інституту Серця.

Стажування було цілком безкоштовним для кожного учасника.

Учасники стажування брали участь в операціях, отримували досвід практичної роботи у відділеннях реанімації, ендоваскулярної хірургії та ангіографії, анестезіології, патології міокарду та трансплантації органів і тканин, відділенні для лікування ішемічної хвороби серця та консультативно – діагностичному відділенні, що дало змогу студентам визначитись у своїх майбутніх професійних напрямках.

21 квітня Борис Михайлович Тодуров,  директор ДУ “Інституту серця МОЗ України”, вручив учасникам проекту сертифікати про проходження стажування. Привітав їх і додав: «Сподіваюсь, візит у нашу клініку дасть Вам можливість розширити Вашу уяву про сучасну медицину та оволодіти новими практичними навичками».

За словами учасників стажування, всі залишились задоволеними, отримали безцінний досвід і висловили величезну подяку Борису Тодурову, організаторам проекту, всім лікарям, хто ділився досвідом.

 ВідеоRight Menu Icon