консультація для дорослих
пн-пт: 8:30-15:30

консультація для дітей
пн-пт: 8:30-15:30

госпіталізація
для дітей

вул. Братиславська, 5а,
м. Київ, 02166

Візит лікарів Інституту серця до м. Суми

10-06-2021

Команда лікарів Інститут серця МОЗ України 10 червня навідалася до м. Суми задля консультативного огляду жителів міста та області. Наші лікарі оглянули близько 100 пацієнтів, як дорослих так і дітей. Поїздка була організована за сприянням ГО “Благодійний фонд Олександра Ємця”. І ми дуже вдячні їм, а також приймаючим лікарням за співпрацю!

Дітей (серед яких є діти з Будинку дитини) з патологією серцево-судинної системи наші лікарі – Владимир Вашкеба, Ірина Галамай, Оксана Адаменко – оглянули в умовах КНП “Дитяча клінічна лікарня Святої Зінаїди”СМР. У багатьох лікарі діагностували вроджені вади розвитку та диспластичні зміни структур серця. А п’ятеро дітей зі складними вродженими вадами серця скеровані на оперативне лікування в умовах “Інституту серця МОЗ України”. Решта отримали кваліфіковану консультацію щодо подальшого спостереження і лікування.

Щодо дорослих пацієнтів із різною кардіологічною патологією – консультативний прийом був проведений нашими лікарями Максимом Ротарем та Ольгою Кононенко, вже на базі Сумського обласного клінічного кардіологічного диспансеру. Серед дорослих пацієнтів, на жаль, ситуація така сама – більшість із них потребують оперативного втручання.
Поїздка вийшла настільки продуктивною, що Ольга Кононенко навіть встигла провести майстер-клас з клапанних вад серця для лікарів диспансеру.

Це дуже гарна традиція – візити провідних кардіологів та кардіохірургів країни до різних міст задля оглядів, консультацій та обміну знаннями!

 Right Menu Icon