консультація для дорослих
пн-пт: 8:30-15:30

консультація для дітей
пн-пт: 8:30-15:30

госпіталізація
для дітей

вул. Братиславська, 5а,
м. Київ, 02166

Візит лікарів Інституту серця до Рівного

07-07-2017

7 липня 2017 р. в Рівному працювала ціла команда спеціалістів Інституту серця: завідувач відділення лікування ішемічної хвороби серця Віктор Шевченко, лікар з функціональної діагностики та ехокардіографії Оксана Крот, дитячий кардіохірург, доцент кафедри кардіохірургії та інтервенційної кардіології ФПО Національної медичної академії післядипломної освіти імені П.Л. Шупика Вадим Сакалов, лікар УЗД, лікар-педіатр Дмитро Гарбуз.

Всього за один день було оглянуто 130 пацієнтів, з них 88 – діти, також 30 післяопераційних хворих. Крім того, 27 пацієнтів з загального числа обстежених потребують оперативного втручання найближчим часом, 66 – динамічного спостереження за станом серця.

Столичні лікарі-кардіохірурги проводять прийом на базі Рівненський обласний клінічний лікувально-діагностичний центр ім.В.Поліщука щоквартально. Однак за потреби такі консультації можуть відбуватись і частіше. Для запису на прийом пацієнти мають звернутись до кардіологів РОКЛДЦ ім. В. Поліщука та філії Інституту серця у Рівному. Про візити лікарів Інституту серця повідомлятимуть заздалегідь, щоб кожен пацієнт міг вчасно записатися та потрапити на безкоштовний прийом до провідних фахівців України.

До речі, постійно діюча філія Інститут серця на базі Рівненського діагностичного центру працює вже більше року. Спеціалісти філії – кардіологи, лікарі з функціональної діагностики, дитячий кардіоревматолог, щоденно ведуть прийом пацієнтів з метою діагностики кардіохірургічних захворювань, здійснюють післяопераційний супровід уже прооперованих хворих, проводять запис на безкоштовні консультації кардіохірургів ДУ “Інститут серця міністерства охорони здоров’я України”.Right Menu Icon