консультація для дорослих
пн-пт: 8:30-15:30

консультація для дітей
пн-пт: 8:30-15:30

госпіталізація
для дітей

вул. Братиславська, 5а,
м. Київ, 02166

Виїзна науково-практична конференція в Ірпені

13-06-2017

13 червня 2017 року в Ірпінській центральній міській лікарні на Київщині  відбулася виїзна науково-практична конференція «Актуальні питання кардіології та кардіохірургії», співорганізаторами якої виступили ДУ «Інститут серця МОЗ України» та Національна медична академія післядипломної освіти ім. П. Л. Шупика (кафедри кардіохірургії, рентгенендоваскулярних і екстракорпоральних технологій, функціональної діагностики).

У роботі заходу взяли участь 70 лікарів-кардіологів, терапевтів, лікарів з функціональної діагностики, сімейних лікарів, зокрема слухачі виїзного циклу кафедри функціональної діагностики «Клінічна електрокардіографія», що триває в Ірпені. Конференцію відкрив головний лікар Ірпінської центральної міської лікарні А. Тумасов.

З доповідями про хірургічне лікування тромбоемболій легеневої артерії виступив генеральний директор Інституту cерця, завідувач кафедри кардіохірургії, рентгенендоваскулярних і екстракорпоральних технологій НМАПО ім. П.Л. Шупика, член-кор. НАМН України, проф. Б. Тодуров. Доцент цієї ж кафедри О. Зеленчук розповів про ведення пацієнтів з  ішемічною кардіоміопатією, а доцент кафедри функціональної діагностики В. Куц – про стандарти діагностики та лікування стабільної ІХС, завідуючий кафедрою функціональної діагностики проф. О. Жарінов – про застосування подвійної антиагрегантної терапії.

Проведення подібних заходів сприяє активному співробітництву кафедр та клінічних баз Академії з лікувальними установами Ірпеня та прилеглих до нього регіонів.Right Menu Icon